BEZMAKSAS PIEGĀDE PASŪTĪJUMIEM VIRS 70EUR

Mēs izmantojam sīkdatnes netraucētai vietnes veiktspējai, jūsu pārlūkošanas pieredzes uzlabošanai un mārketingam. Ja sniedzat piekrišanu, noklikšķiniet uz pogas "Apstiprināt". Jūs varat atsaukt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot instalētos sīkfailus.

V Canto Brun extrait de parfum

EAN: 8016741262661

Parfimērijas ekstrakts

100ml

€ 325.00

Šo aromātu iedvesmojis leģendārais arhitekts Filipo Brunelleski, kurš bija viens no nozīmīgākajiem renesanses varoņiem: viņš bija renesanses arhitektūras aizsācējs gan Florences katedrāles lielā kupola celtniecībā, gan tāpēc, ka viņš bija pirmais, kurš atklāja perspektīvā zīmējuma noteikumus ģeometrijā, kas ir ļoti svarīga arhitektūras projekta izveidei. Filipo Brunelleski, kurš bija pazīstams ar īpaši kašķīgu un stingru raksturu, kā arī ar savu lielo talantu un to, ka viņš bija renesanses laikmeta tēvs arhitektūrā, ir pazīstams arī ar to, ka viņš ir bijis dažādu anekdošu centrā, spēcīgas sadursmes ar kolēģiem un ir pilnīga nekaunība, raksturo arī aromāta būtību. Tomēr visslavenākā anekdote par Brunelleski, iespējams, ir tā laika hronikās minētā ola. Brunelleski, lai nodrošinātu baznīcas kupola celtniecību, saskārās ar visiem konkurējošiem arhitektiem, izaicinot viņus saglabāt olas līdzsvaru uz marmora galda. Nevienam no klātesošajiem arhitektiem uzdevumā neveicās, izņemot Brunelleski, kurš ar ārkārtīgu viltību un inteliģenci salauza čaumalas apakšējo daļu, atstājot olu stāvus. Pārējie pretendenti notikušo kritizēja, norādot, ka to pašu ar tādu pašu triku varējis izdarīt jebkurš. Saskaņā ar ziņojumiem Brunelleski saviem pavadoņiem atbildēja šādi: "Viņi joprojām būtu zinājuši, kā pagriezt kupolu, redzot modeli vai zīmējumu". Šis viņa ģēnijs un savdabība pret kolēģiem lika Brunelleski kļūt par leģendu, kuru mēs visi atceramies un apbrīnojam. 

Brun ir tā iedvesmots, un tas attēlo tā spēcīgo un enerģisko raksturu, ģenialitātes un necieņas sajaukumu, tāpat kā mēs to uztveram no pirmajām augšējām notīm, kas atveras ar sprādzienbīstamu un nekaunīgu buķeti, ko akcentē Ambergris un Salvia Moscatella, ko aptver apdullinošs klusums. Muskusa un Heliotropa hipnotiskā dvesma. Tik spēcīga “galva” balstās uz tikpat spēcīgas sirds, kur atkal mēs redzam afrodiziaku, ambras vilinājumu, šoreiz reibinošu, hipnotisku ziedu ieskautu, kur parādās Ylang Ylang no Taizemes, Itālijas magnolija un Indijas Sambac Jasmine, kas ir gatavi sniegt savu juteklisko un neatvairāmo pavedinājumu. Šī iespaidīgā darījuma pamatnei ir jābūt stingriem un masīviem pamatiem, kas uzticēti Kambodžas Oudh stiprumam, kontrastam ar sastapto eleganto Austrālijas sandalkoka un Singapūras pačūlijas saldumu, ko mīkstina vaniļas ziedu notis no Madagaskaras, ko uzsver muskusa spars. Brun ir nekaunīgs un enerģisks aromāts, kas veltīts visiem tiem, kas zina, ka viņiem ir īpašs un unikāls raksturs, nekad nebaidoties no citu spriedumiem, jo ​​viņi apzinās savu iekšējo vērtību.

Vēlmju saraksts