BEZMAKSAS PIEGĀDE PASŪTĪJUMIEM VIRS 70EUR

Mēs izmantojam sīkdatnes netraucētai vietnes veiktspējai, jūsu pārlūkošanas pieredzes uzlabošanai un mārketingam. Ja sniedzat piekrišanu, noklikšķiniet uz pogas "Apstiprināt". Jūs varat atsaukt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot instalētos sīkfailus.

BUJ

Kas ir Neroli Cult Beauty?

Neroli Cult Beauty ir kosmētikas un parfimērijas veikali Rīgā,Latvijā,kuros iespējams iegādāties nišas,selektīvos un profesionālos ādas kopšanas, parfimērijas, dekoratīvās kosmētikas līdzekļus un skaistumkopšanas aksesuārus, kā arī saņemt profesionālu konsultāciju no pieredzējuša personāla un piemeklēt sev piemērotākos produktus no veikala sortimenta.


Vai Neroli Cult Beauty piedāvā Oriģinālās preces?

Neroli Cult Beauty pārstāv dažādus pasaulē plaši zināmus zīmolus, kuru kvalitāti un preces autentiskumu apstiprina fakts,ka tie Neroli Cult Beauty tiek piegādāti tieši no ražotāja vai oficiālajiem pārstāvjiem.


Kur iegādāties Neroli Cult  Beauty dāvanu kartes?

“Neroli Cult Beauty” Antonijas iela 17a,Rīga, LV-1010,    Tel:+37126404869

“Neroli Cult Beauty” Blaumaņa iela 3 ,Rīga,LV-1011 ,      Tel.+37167283735

“Neroli Cult Beauty” internetveikalā www.nerolicultbeauty.lv/cards


Vai ir iespējama preču apmaiņa un atpakaļatdošana?

Kvalitatīvus parfimērijas un kosmētikas izstrādājumus apmainīt nevar. Saistībā ar nekvalitatīviem izstrādājumiem lūdzam vērsties klientu apkalpošanas un konsultēšanas nodaļā, rakstot uz e-pasta adresi birojs@nerolicultbeauty.lv vai zvanot uz tālruņa numuriem +371 67312574 , + 371 29490208