BEZMAKSAS PIEGĀDE PASŪTĪJUMIEM VIRS 70EUR

Mēs izmantojam sīkdatnes netraucētai vietnes veiktspējai, jūsu pārlūkošanas pieredzes uzlabošanai un mārketingam. Ja sniedzat piekrišanu, noklikšķiniet uz pogas "Apstiprināt". Jūs varat atsaukt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot instalētos sīkfailus.

Neroli Cult Beauty dāvanu karte 25;50;100 Eur vērtībā

EAN:

Ja šaubies, ko tieši dāvināt

Izvēloties  Neroli Cult Beauty dāvanu karti, sagādā prieku, sniedzot iespēju izvēlēties individuāli piemērotāko dāvanu.

Dāvanu kartes minimālā vērtība - 25.00 EUR.

Svarīgi:

Neroli Cult Beauty digitālo dāvanu karti iespējams iegādāties Neroli Cult Beauty internetveikalā , sadaļā “Dāvanu kartes”.

Ja vēlaties iegādāties Neroli Cult Beauty fizisko dāvanu karti, to iespējams izdarīt veikalos Rīgā,Antonijas ielā 17a un Blaumaņa ielā 3. Veikt pirkumus ar Neroli Cult Beauty fizisko dāvanu karti iespējams tikai veikalos Rīgā,Antonijas ielā 17a un Blaumaņa ielā 3.

Neroli Cult Beauty dāvanu kartes var iegādāties neierobežotā daudzumā. 

Iepērkaties ar Neroli Cult Beauty digitālo dāvanu karti mūsu internetveikalā iepirkšanās brīdī ievadot saņemto kodu vai kādā no Neroli Cult Beauty fiziskajiem veikaliem Rīgā ,Antonijas ielā 17a un Blaumaņa ielā 3. Veicot  pirkumu veikalos lūgums uzrādīt veikala personālam Jūsu e-pastā saņemto dāvanu kartes sertifikātu ar norādīto dāvanu kartes kodu un konkrētās dāvanu kartes derīguma termiņu( informāciju iespējams uzrādīt jūsu viedtālrunī vai izdrukātā formātā)

  • Ja pirkuma kopējā summa pārsniedz dāvanu kartē norādīto, atlikusī starpība ir jāapmaksā ar maksājumu karti vai norēķinoties skaidrā naudā uz vietas veikalos noformējot pirkumu.
  • Dāvanu karte var tikt izmantota atkārtoti, līdz tā ir pilnībā izlietota(iekļaujoties dāvanu kartes derīguma termiņa robežās).
  • Par dāvanu karti samaksātā nauda netiek atlīdzināta.
  • Dāvanu kartes derīguma termiņš ir norādīts uz tās. To nav iespējams pagarināt(dāvanu kartes derīguma termiņš ir 6 mēneši no tās iegādes datuma).

Neskaidrību gadījumā, lūdzu, sazinieties ar rakstot uz e-pastu birojs@nerolicultbeauty.lv
Dāvanu kartes vērtība

€ 25.00
€ 50.00
€ 100.00

Dāvanu kartes tips

Digitāla
Vēlmju saraksts