BEZMAKSAS PIEGĀDE PASŪTĪJUMIEM VIRS 70EUR

Mēs izmantojam sīkdatnes netraucētai vietnes veiktspējai, jūsu pārlūkošanas pieredzes uzlabošanai un mārketingam. Ja sniedzat piekrišanu, noklikšķiniet uz pogas "Apstiprināt". Jūs varat atsaukt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot instalētos sīkfailus.

Privātuma Politika

KOPSAVILKUMA PRIVĀTUMA POLITIKA: PAMATINFORMĀCIJA PAR PERSONAS DATU APSTRĀDI


Datu pārzinis: SIA LAIKS-MODE, PVN Nr.: LV40003240168, Cēsu iela 31, k-1, Rīga, Latvija, e-pasts: birojs@nerolicultbeauty.lv


Galvenie datu apstrādes mērķi (detalizēts apstrādes mērķu apraksts un atbilstošie apstrādes pamati ir norādīti zemāk esošajā paplašinātajā privātuma politikā):


 • objekta vienmērīgas darbības nodrošināšana;
 • statistisko datu vākšana un apstrāde, vietņu trafika uzraudzība un analīze;
 • klienta reģistrācija;
 • līguma sastādīšana un izpilde;
 • klientu apkalpošanas kvalitātes uzlabošana un efektivitātes uzraudzība, jaunu darbinieku apmācība;
 • tiešais mārketings;
 • nepieciešamie sakari un darbs ar izziņām.


Jūsu tiesības: katram datu subjektam, kura dati tiek apstrādāti saistībā ar uzņēmuma saimniecisko darbību, atkarībā no situācijas, ir šādas tiesības: zināt (būt informētam) par ar viņu saistīto datu apstrādi; piekļūt saviem datiem un saņemt informāciju par to, kā tos apstrādāt; saņemt personas datu labojumus vai, ņemot vērā apstrādes mērķus, aizpildīt nepilnīgus personas datus; lūgt noņemt vai apturēt datu apstrādes darbības attiecībā uz datiem, kas attiecas uz viņu (izņemot glabāšanu); saņemt no datu pārziņa apstrādes ierobežojumu, ja tam ir likumīgs iemesls; saņemt mums sniegto datu pārsūtīšanu; jebkurā laikā iebilst pret ar to saistīto personas datu apstrādi, ja šāda apstrāde ir nepieciešama mūsu vai trešās personas izvirzīto likumīgo interešu mērķiem vai ja personas dati tiek apstrādāti mārketinga nolūkos, ieskaitot profilēšanu; atsaukt piekrišanu personas datu apstrādei, ja apstrāde ir balstīta uz viņa piekrišanu; iesniegt sūdzību Valsts datu aizsardzības inspekcijā. Jūs varat izmantot savas tiesības, nosūtot mums e-pastu uz birojs@nerolicultbeauty.lv 


Papildinformāciju par to, kā mēs apstrādājam jūsu personas datus, skatiet mūsu uzlabotajā konfidencialitātes politikā.


PAPILDINĀTA PRIVĀTUMA POLITIKA


Datu kontrole


Mēs nopietni uztveram katra apmeklētāja privātumu un viņa personīgo datu aizsardzību. Šī privātuma politika (konfidencialitātes politika) izskaidro, kādus datus mēs apkopojam mūsu vietnē www.nerolicultbeauty.lv (vietne), kāpēc mēs vācam datus un ko mēs darām ar apkopotajiem datiem.

Tīmekļa vietnē apkopoto personas datu pārzinis ir SIA LAIKS-MODE, PVN Nr.: LV40003240168, Cēsu iela 31 k-1, Rīga, Latvija (pakalpojumu sniedzējs vai datu pārzinis).


Šajā privātuma politikā lietotie termini atbilst vispārīgajos datu aizsardzības noteikumos dotajām definīcijām.


Kāpēc mēs apstrādājam jūsu personas datus? Datu apstrādes un datu saglabāšanas periodu mērķi un juridiskais pamats


Apmeklējot vietni, sazinieties ar mums pa e-pastu vai tālruni, mēs apkopojam jūsu kontaktinformāciju, informāciju, kas mums nepieciešama, lai ar jums noslēgtu distances līgumu, informāciju, kuru jūs sniedzat savā pieteikumā, un datus, kurus jūs atklājat telefona zvana laikā. Ja jūs iesniedzat mums pieprasījumu, noteikti iekļaujiet tikai to informāciju, kas nepieciešama jūsu pieprasījuma apstrādei.


Datu apstrādes mērķi:


 • Klienta reģistrācija - jūs varat veikt pirkumus mūsu vietnē vai nu kā reģistrēts lietotājs pēc konta reģistrēšanas, vai arī varat veikt pirkumus bez reģistrēšanās. Mēs apstrādājam jūsu datus, kas nepieciešami, lai izveidotu un pārvaldītu jūsu kontu, uz mūsu likumīgo interešu juridiskā pamata, tas ir, lai atpazītu mūsu klientus un palielinātu klientu lojalitāti. Jums ir tiesības iebilst pret šādu apstrādi, pamatojoties uz jūsu primārajām interesēm vai tiesībām. Mēs lūgsim klientus, kuri veic pirkumus bez reģistrēšanās, sniegt datus, kas nepieciešami pasūtījuma pabeigšanai un līguma noslēgšanai, un mēs šos datus apstrādājam uz līguma izpildes juridiskā pamata. Mēs glabāsim jūsu konta informāciju 5 (piecus) gadus pēc pēdējās reizes, kad jūsu konts vietnē būs aktīvs (pieteikšanās, reģistrēšanās vai citas darbības). Dati par pirkumiem tiks glabāti vismaz 5 gadus.
 • Līguma noslēgšana un izpilde - mēs šim nolūkam apstrādāsim personas datus, lai varētu noslēgt un izpildīt līgumu ar jums, un mēs tos glabāsim 10 (desmit) gadus no jūsu pēdējā pirkuma datuma mūsu vietnē. Šim nolūkam jums būs jāsniedz dati, pretējā gadījumā vietnē nevarēsit veikt pirkumus.
 • Pakalpojumu sniedzēja klientu apkalpošanas kvalitātes uzlabošana, jaunu darbinieku apmācība un efektivitātes uzraudzība, lai nodrošinātu informācijas kvalifikāciju un efektivitāti veidā, un, ja vēlaties sazināties ar mums, nosūtiet mums e-pastu vai apmeklējiet mūs mūsu fiziskajos veikalos.
 • Tiešais mārketings. Pakalpojumu sniedzējs apstrādā esošo klientu personas datus tieša mārketinga nolūkos, pamatojoties uz likumīgām interesēm, tas ir, lai informētu klientus par citiem līdzīgiem produktiem un pakalpojumiem. Šim nolūkam dati tiks apstrādāti 3 gadu laikā no jūsu pēdējā pirkuma datuma vietnē. Potenciālo klientu dati šajā nolūkā tiek apstrādāti tikai ar viņu piekrišanu. Dati tiks glabāti, līdz jūs atsauksit savu piekrišanu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka jums būs tiesības iebilst pret šādu datu apstrādi vai nepiekrist to apstrādei bez nelabvēlīgām sekām. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, nosūtot mums e-pastu uz birojs@nerolicultbeauty.lv un / vai noklikšķinot uz atbilstošās saites, kas atrodas visos reklāmas ziņojumos, ko mēs jums sūtām.
 • Nepieciešamie sakari un darbs ar izziņām. Mēs cenšamies pēc iespējas ātrāk informēt jūs par dažādajām izmaiņām, ko mēs veicam, un reaģējam uz jūsu sūdzībām, jautājumiem, pieprasījumiem utt., Un mēs jūsu personas datus apstrādāsim tiktāl, cik vajadzīgs šī mērķa sasniegšanai. Dati tiek apstrādāti, balstoties uz Datu pārziņa likumīgajām interesēm, tas ir, nodrošināt augstas kvalitātes klientu apkalpošanu un sūdzības. Dati netiks saglabāti līdz produkta garantijas perioda beigām, un, ja strīdus situācijā nebūs, līdz strīda beigām pēdējās iespējas laikā.
 • Vietnes / lietojumprogrammas netraucētas darbības nodrošināšana. Mēs šajā nolūkā apstrādājam jūsu personas datus, pamatojoties uz to, ka mums ir likumīgas intereses uzraudzīt mūsu sniegto pakalpojumu kvalitāti, izveidot un uzlabot mūsu piedāvāto saturu un nodrošināt vietnes drošību. Dati tiek apstrādāti, pamatojoties uz mūsu likumīgajām interesēm, tas ir, lai nodrošinātu vietnes nevainojamu darbību un ērtu pirkumu veikšanu. Lai to sasniegtu, mēs izmantosim stingri nepieciešamos sīkfailus. Dati tiek glabāti pārlūkošanas sesijas laikā vai ne ilgāk kā vairākus gadus (atkarībā no izmantotā sīkfaila veida). Jums ir tiesības iebilst pret šādu apstrādi un apmeklēt mūsu vietni kā anonīmu lietotāju. Papildinformāciju par sīkdatņu pārvaldību skatiet sadaļā sīkdatnes.
 • Statistisko datu vākšana un apstrāde, vietņu trafika datu uzraudzība un analīze, kā arī personalizēta satura nodrošināšana. Jūsu personas datu apstrāde šajā nolūkā balstās uz mūsu likumīgajām interesēm kontrolēt mūsu pakalpojumu kvalitāti, izveidot un uzlabot mūsu piedāvāto saturu un nodrošināt vietnes drošību. Dati tiek apstrādāti, pamatojoties uz jūsu piekrišanu. Dati tiek vākti, izmantojot nekritiskas sīkdatnes un līdzīgas tehnoloģijas. Dati tiek glabāti pārlūkošanas sesijas laikā vai ne ilgāk kā vairākus gadus (atkarībā no izmantotā sīkfaila veida). Jums ir tiesības iebilst pret šādu apstrādi un apmeklēt mūsu vietni kā anonīmu lietotāju. Papildinformāciju par sīkdatņu pārvaldību skatiet sadaļā sīkdatnes.
 • Pretendentu datu bāzes pārvaldīšana un informēšana par vakantajām vietām, lai nākotnē varētu veikt darba piedāvājumus - šim nolūkam dati tiek glabāti ne ilgāk kā līdz konkrētās atlases procedūras beigām un vēl papildus 3 mēnešus pēc darba līguma parakstīšanas ar izvēlēto kandidātu, ja vien kandidāts nav devis atsevišķu piekrišanu apstrādei. Personas dati, kas apstrādāti, pamatojoties uz kandidāta piekrišanu, tiks glabāti 2 (divus) gadus no piekrišanas saņemšanas dienas.


Kā mēs apkopojam informāciju par jums?


Mēs varam apkopot personas datus par jums, tas ir, jebkādu informāciju, kas jūs identificē, dažādos veidos:


 • Jūs varat mums sniegt informāciju tieši (piemēram, aizpildot reģistrācijas veidlapu, piezvanot mums, reģistrējoties mūsu biļetenam vai sniedzot mums citu informāciju).
 • Mēs varam apkopot informāciju par jums automātiski (kad jūs apmeklējat mūsu vietni (izmantojot sīkdatnes un līdzīgas tehnoloģijas).
 • Dažos gadījumos mēs varam saņemt informāciju par jums no trešajām personām un vākt informāciju par jums no publiski pieejamiem avotiem (piemēram, kredīta un citām finanšu institūcijām, mūsu partneriem, kas sniedz pakalpojumus jums vai mums).


Bērnu personas datu apstrāde


Vietnes sniegtie pakalpojumi nav paredzēti personām, kas jaunākas par 14 gadiem. Ja mums ir iemesls uzskatīt, ka mēs varam apstrādāt personas datus par bērniem, kas jaunāki par šajā sadaļā norādīto, mēs izdzēsīsim attiecīgos datus no mūsu datu bāzēm.


Datu saņēmēji


Mēs varam atklāt informāciju par jums mūsu starpniekiem, piegādātājiem vai apakšuzņēmējiem, ja tādi ir.


E izpaušana ir nepieciešama, lai izpildītu mūsu saistības, piemēram, finanšu darījumus, kas saistīti ar produktu iegādi Vietnē, var apstrādāt mūsu maksājumu pakalpojumu sniedzēji, mēs varam nodot jūsu personas datus citiem noteiktu pakalpojumu sniedzējiem, piemēram, vietņu mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, kurjeru pakalpojumiem, mitināšanas un servera pakalpojumu sniedzēji, e-pasta pakalpojumu sniedzēji utt. Lai iegūtu pilnu datu saņēmēju sarakstu, lūdzu, tieši sazinieties ar mums.


Turklāt mēs varam atklāt informāciju par jums:


 • ja to pieprasa likums (piemēram, nodokļu administrācija (VMI), pirmstiesas izmeklētāji, citas uzraudzības iestādes);
 • kad mēs cenšamies aizsargāt savas tiesības vai intereses (ieskaitot datu par jums izpaušanu trešajām personām, piemēram, advokātiem, parādu piedzinējiem, tiesu izpildītājiem);
 • citos gadījumos, kad galvenais uzņēmuma vadītājs uzskata, ka datu atklāšana ir nepieciešama noteiktu mērķu sasniegšanai.


Uz kurām valstīm mēs pārsūtām jūsu personas datus?


Dažreiz mums var nākties pārsūtīt jūsu personas datus uz citām valstīm, kuras var piedāvāt zemāku datu aizsardzības līmeni. Šādos gadījumos mēs darām visu, kas mūsu spēkos, lai nodrošinātu mūsu pārsūtīto personas datu drošību.


Ja datu pārsūtīšana ir nepieciešama, lai sniegtu mūsu pakalpojumus, izpildītu līgumus vai ievērotu likumīgās prasības, datus var pārsūtīt uz valstīm ārpus Eiropas Ekonomikas zonas.


Ja jūsu personas dati tiek pārsūtīti uz valstīm ārpus Eiropas Ekonomikas zonas, mēs nodrošināsim, ka tiek ievērots kāds no šiem drošības pasākumiem:


 • Līgums tiek parakstīts ar datu saņēmēju, pamatojoties uz standarta līguma noteikumiem, kurus pieņēmusi Eiropas Komisija.
 • Datu saņēmējs atrodas valstī, kuru Eiropas Komisija atzinusi par atbilstošu datu aizsardzības standartiem.
 • Valsts datu aizsardzības inspekcijas atļauja.


Jūsu personīgo datu drošība


Jūsu personas dati tiks apstrādāti saskaņā ar Vispārīgo datu aizsardzības regulu, Latvijas Republikas likumu par personas datu tiesisko aizsardzību un citiem tiesību aktiem. Apstrādājot jūsu personas datus, mēs piemērojam organizatoriskus un tehniskus pasākumus, kas ir piemēroti, lai nodrošinātu personas datu aizsardzību no nejaušas vai nelikumīgas iznīcināšanas, mainīšanas, izpaušanas vai jebkādas citas nelikumīgas apstrādes.


Bez šaubām, datu pārraide internetā principā ir nedroša, un mēs nevaram garantēt pilnīgi drošu datu pārraidi internetā.


Sīktadnes


Pārlūkojot mūsu vietni, mēs cenšamies sniegt jums saturu un funkcijas, kas pielāgotas jūsu īpašajām vajadzībām. Šajā nolūkā mēs izmantojam sīkdatnes. Sīkfails ir informācija, ko tīmekļa serveris nosūta tīmekļa pārlūkprogrammai un kurā tiek saglabāts tīmekļa pārlūks. Šī informācija tiek nosūtīta uz tīmekļa serveri katru reizi, kad pārlūks pieprasa Web lapu. Sīkfaili ļauj tīmekļa serverim identificēt un kontrolēt tīmekļa pārlūku, palīdz datu kontrolierim identificēt jūs kā iepriekšēju konkrētas vietnes apmeklētāju, saglabā pārlūkošanas vēsturi un izmanto šo informāciju satura pielāgošanai. Sīkfaili arī palīdz nodrošināt vienmērīgu vietņu darbību, izseko vietņu apmeklējumu ilgumu un biežumu un vāc statistiku par vietņu trafiku. Analizējot šādus datus, mēs varam uzlabot savas vietnes veiktspēju un padarīt mūsu vietnes ērtākas lietotājiem.


Mūsu vietne izmanto stingri nepieciešamos sīkfailus, lai nodrošinātu vietnes pareizu darbību. Tie tiek izmantoti, jo mums ir likumīgas intereses nodrošināt Vietnes darbību, un jūs nevarēsit pārvaldīt šīs sīkdatnes. Mēs izmantojam arī statistiskos, analītiskos un reklāmas sīkfailus, kas izstrādāti, lai labāk izprastu patērētājus, viņu iepirkšanās vēlmes un nodrošinātu pielāgotu saturu (izvēles sīkfaili). Mēs izmantosim papildu sīkfailus tikai ar jūsu piekrišanu, tāpēc pirms sākat pārlūkot, vietnē parādīsies uznirstošais logs, no kura jūs varat pārvaldīt papildu sīkfailus. Jums ir tiesības iebilst pret izvēles sīkdatņu saglabāšanu jūsu pārlūkprogrammā, un, ja vēlaties skatīt anonīmi, varat bloķēt papildu sīkfailus. Ja jūs piekrītat papildu sīkdatņu izmantošanai, varat tos jebkurā laikā iestatīt mūsu vietnē.


Sīkdatņu pārvaldībai ir divi veidi: 1) pārbaudiet iestatījumus uznirstošajā logā; 2) iestatiet pārlūkprogrammu, lai tā pieņemtu visas sīkdatnes, noraidītu visas sīkdatnes vai paziņotu jums par sīkdatņu nosūtīšanu. Katrs pārlūks ir atšķirīgs, tāpēc pārbaudiet pārlūkprogrammas izvēlni Palīdzība, lai uzzinātu, kā mainīt sīkfailu iestatījumus. Jūsu ierīces operētājsistēma to var Tajā ir sīkfailu papildu vadīklas. Ja nevēlaties, lai sīkfaili apkopotu informāciju, lielākajā daļā pārlūkprogrammu ir vienkārša sīkdatņu noraidīšanas procedūra. Lai iegūtu papildinformāciju par to, kā pārvaldīt sīkfailus, apmeklējiet vietni: http://www.allaboutcookies.org/manage-cookies/.


Tomēr, lūdzu, ņemiet vērā, ka daži pakalpojumi var nedarboties pareizi bez sīkdatnēm, un, tos atspējojot, pakalpojumi vai kāda pakalpojumu daļa jums var nebūt pieejama.


Papildus sīkdatnēm, kuras izmanto datu pārzinis, dažām trešajām personām var būt atļauts iespējot un piekļūt sīkdatnēm jūsu datorā vai jebkurā citā ierīcē no mūsu tīmekļa vietnes. Šajā gadījumā sīkdatņu izmantošanu regulē trešo personu privātuma politikas.


Lūdzu, ņemiet vērā, ka mūsu sociālā tīkla kontus regulē attiecīgā sociālā tīkla sīkdatņu politika.


Tiesības, kas jums ir


Kā datu subjektam atkarībā no situācijas jums ir šādas tiesības:


 • iesniedziet mums informācijas pieprasījumu par to, vai tiek apstrādāti jūsu personas dati, un šajā gadījumā - lai piekļūtu jūsu personas datiem un šādai informācijai: apstrādes mērķis; attiecīgās personas datu kategorijas; saņēmēji vai saņēmēju kategorijas, kuriem jūsu personas dati ir tikuši vai tiks atklāti; ja iespējams, paredzamais laika posms, kurā tiks glabāti personas dati, vai, ja tas nav iespējams, šī perioda noteikšanai izmantotie kritēriji;
 • saņemt no mums personas datu par jums dzēšanu. Neskatoties uz to, šīs tiesības nav absolūtas, un tās var attaisnot ar vienu no šiem iemesliem: personas dati vairs nav nepieciešami saistībā ar mērķiem, kādiem tās tika savākti vai citādi apstrādāti; Jūs esat nolēmis atsaukt savu piekrišanu, uz kuru balstās apstrāde, un jūsu personas datu apstrādei nav citu juridisku iemeslu; Jūsu personas dati ir nelikumīgi apstrādāti; Jūsu dati ir jāizdzēš, lai mēs varētu izpildīt šo pienākumu;
 • saņemt kļūdainu personas datu labojumu vai aizpildīt nepilnīgus personas datus par tevi;
 • iegūt ierobežojumu jūsu personas datu apstrādei, ja ir spēkā viens no šiem nosacījumiem: jūs apstrīdat personas datu pareizību uz laiku, kas ļauj mums pārbaudīt jūsu personas datu pareizību; jūsu personas datu apstrāde ir nelikumīga, un jūs iebilstat pret savu personas datu dzēšanu un tā vietā pieprasāt to izmantošanas ierobežojumus; jums vairs nav nepieciešami jūsu personas dati apstrādes vajadzībām, bet jums tie ir nepieciešami, lai izveidotu, izpildītu vai aizstāvētu juridiskas prasības. Ja jūsu personas datu apstrāde ir bijusi ierobežota, šādus personas datus, izņemot glabāšanu, mēs varam apstrādāt tikai ar jūsu piekrišanu vai lai izveidotu, īstenotu vai aizstāvētu tiesiskas prasības un / vai lai aizsargātu jūsu tiesības vai citas fiziskas vai juridiskas personas tiesības, vai tādu iemeslu dēļ sabiedrības interesēs;
 • atsaukt piekrišanu jūsu personas datu apstrādei, ja apstrādes pamatā ir tikai jūsu piekrišana;
 • pieprasīt pārsūtīt personas datus par jums citam datu pārzinim vai jums, ja tas ir tehniski iespējams;
 • iesniedziet sūdzību mums vai Valsts datu aizsardzības inspekcijai, ja uzskatāt, ka tiesības, kas jums ir datu subjektam, ir pārkāptas un / vai var tikt pārkāptas.


Mēs piedāvājam jums vienkāršus šo tiesību izmantošanas veidus. To var izdarīt, rakstot mums uz e-pastu birojs@nerolicultbeauty.lv vai noklikšķinot uz noteiktām saitēm, kas iekļautas zem mūsu piedāvātā satura.


Jūs nevarēsit izmantot šīs tiesības, ja likumā noteiktajos gadījumos ir nepieciešams nodrošināt noziegumu, oficiālo vai profesionālās ētikas normu pārkāpumu novēršanu, izmeklēšanu un atklāšanu, kā arī subjekta vai citu personu datu tiesību un brīvību aizsardzību.


Trešo personu vietnes


Mūsu vietnē var būt saites uz citām vietnēm. Mēs neatbildam par trešo personu vietņu privātuma politikām vai praksi, un mēs iesakām jums pārbaudīt, kā dati tiek apstrādāti citās vietnēs.


Atbildība


Jūs esat atbildīgs par savas paroles un lietotāja datu konfidencialitātes saglabāšanu, kā arī par visām darbībām (datu pārsūtīšana, veiktiem pasūtījumiem utt.) Mūsu vietnē, izmantojot jūsu reģistrācijas informāciju. Jūs nevarat atklāt savu paroli trešajām personām. Ja mūsu vietnes pakalpojumus izmanto trešās personas, kuras ir pieteikušās, izmantojot jūsu reģistrācijas informāciju, mēs pieņemsim, ka tas esat jūs. Ja pazaudējat savu reģistrācijas informāciju, jums par to nekavējoties jāpaziņo, nosūtot mums vēstuli pa tālruni, faksu vai e-pastu. Parole jāmaina ik pēc 6 mēnešiem.


Jūs esat atbildīgs par mums sniegto datu precizitāti, pareizību un pilnīgumu. Jums nekavējoties jāpaziņo mums par izmaiņām visos jūsu sniegtajos datos, mainot attiecīgos datus reģistrācijas veidlapā vai, ja dati nav norādīti reģistrācijas veidlapā, nosūtot mums e-pastu. Nekādā gadījumā neesam atbildīgi par zaudējumiem, kas jums radušies nepareizu vai nepilnīgu jūsu sniegtu datu dēļ vai arī par jūsu nespēju informēt mūs par izmaiņām šādos datos.


Izmaiņas privātuma politikā


Mēs jebkurā laikā varam atjaunināt vai grozīt šo konfidencialitātes politiku. Šāda atjaunināta vai grozīta privātuma politika stāsies spēkā pēc publicēšanas mūsu tīmekļa vietnē. Ja mēs veiksim kādas būtiskas izmaiņas privātuma politikā, mēs par to jums paziņosim, ievietojot paziņojumu tīmekļa vietnē. Tomēr jums laiku pa laikam jāpārbauda vietne un jāpārliecinās, vai pašreizējā privātuma politikas versija jums ir pieņemama.


Kontaktinformācija


Ja jums ir kādi jautājumi saistībā ar šīs privātuma politikas noteikumiem, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot zemāk esošo kontaktinformāciju:


SIA LAIKS-MODE

PVN Nr.: LV40003240168

Juridiskā adrese: Cēsu iela 31, K-1, Rīga, LV-1012

E-pasts: birojs@nerolicultbeauty.lv


Mēs uz jūsu jautājumiem, sūdzībām vai sūdzībām atbildēsim rakstiski likumā noteiktajā kārtībā un termiņos. Mēs cenšamies sniegt jums informāciju pēc iespējas ātrāk, bet ne vēlāk kā 30 dienu laikā pēc jūsu pieprasījuma saņemšanas dienas.


Ja, saņemot pieprasījumu, sūdzību vai prasību, mums rodas šaubas par pieteikuma iesniedzēja identitāti, mums ir tiesības lūgt pieteikuma iesniedzēju iesniegt personu apliecinošu dokumentu vai citādi apstiprināt viņa identitāti.


Ja mēs nespējam sniegt jums nepieciešamo informāciju un / vai ja jums ir sūdzības par to, kā tiek apstrādāti jūsu personas dati, jums ir tiesības iesniegt sūdzību Valsts datu aizsardzības inspekcijā.


Pēdējo reizi atjaunināts 2020. gada jūlijā