BEZMAKSAS PIEGĀDE PASŪTĪJUMIEM VIRS 70EUR

Mēs izmantojam sīkdatnes netraucētai vietnes veiktspējai, jūsu pārlūkošanas pieredzes uzlabošanai un mārketingam. Ja sniedzat piekrišanu, noklikšķiniet uz pogas "Apstiprināt". Jūs varat atsaukt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot instalētos sīkfailus.

Tiziana Terenzi Tyrenum extrait de parfum

EAN: 8016741892653

Parfimērijas ekstrakts

100ml

€ 210.00

Šīs kompozīcijas iedvesmas avots ir slavenā Apūlijas pilsēta Trani, reiz pazīstama ar nosaukumu Tyrenum – zeme, ko apskalo jūra un kur kauc vējš; kurā gadsimtiem ilgi jūrniekiem no visas pasaules ir paticis patverties; kas valdzina ar apburošu skaistumu.


Trani slavenā devīzi ir "Skaistums, kas uzrauga jūru", jo visi tās dižākie pieminekļi ir vērsti pret jūru un atspoguļojas tās ūdenī. Šī pilsēta, saulrietā pastaigājoties gar jūras krastu, ir elpu aizraujoša, un tā spēj noturēt ceļotājus, lai tie uzkavētos pat uz visiem laikiem.


Saikne ar jūru ir spēcīga un nesatricināma, tāpat kā aromāts Tyrenum, kas brīnumu garu iemūžina intensīvu vēsmu glāstos. Tiem līdzi tiek nesta sāls un rozīgi baltā kaļķakmens smarža, kas paspilgtina Adrijas jūras tirkīzzilo krāsu un atspulgus.

Vēlmju saraksts