BEZMAKSAS PIEGĀDE PASŪTĪJUMIEM VIRS 70EUR

Mēs izmantojam sīkdatnes netraucētai vietnes veiktspējai, jūsu pārlūkošanas pieredzes uzlabošanai un mārketingam. Ja sniedzat piekrišanu, noklikšķiniet uz pogas "Apstiprināt". Jūs varat atsaukt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot instalētos sīkfailus.

Tiziana Terenzi Akragas extrait de parfum

EAN: 8016741842658

Parfimērijas ekstrakts

100ml

€ 210.00

Akragasa ir vārds, kādā agrāk dēvēja Agridžento, slavenu pilsētu Sicīlijas dienvidos, kas apbur ar dabas skaistumu. Te ir arī skaistā Tempļu ieleja, nenovērtējama pasaules mantojuma vieta, kas radījusi apbrīnu kopš Lielās Grieķijas laikiem un lieliski saglabājusies līdz mūsdienām.


Grieķu dzejnieks Pindars nosaucis Akragasu par "skaistāko pilsētu pasaulē", un tās elpu aizraujošais skaistums ir šīs kompozīcijas iedvesmas avots. Agridžento ir bijusi daudzu tautu pakļautībā – no Lielās Grieķijas tautas līdz pat kartāgiešiem, no arābiem līdz normāņiem. Tā apvienojušās dažādu kultūru šķautnes, kas spēj pastāvēt līdzās mierā un harmonijā. Skaistums, no kā mēs visi varam mācīties.


Aromāts Akragas attēlo šo kultūru un brīnumu krustceļu skaistumu, papildinot to ar slaveno sāli, ko iegūst netālu no Agridžento: vietā, ko ieskauj Vidusjūras daba un apburošas ainavas.

Vēlmju saraksts