BEZMAKSAS PIEGĀDE PASŪTĪJUMIEM VIRS 70EUR

Mēs izmantojam sīkdatnes netraucētai vietnes veiktspējai, jūsu pārlūkošanas pieredzes uzlabošanai un mārketingam. Ja sniedzat piekrišanu, noklikšķiniet uz pogas "Apstiprināt". Jūs varat atsaukt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot instalētos sīkfailus.

Mendittorosa Osang extrait de parfum

EAN: 8388765852174

Smaržu ekstrakts

100ml

€ 350.00

Neapole ir urs sanguinium, Asins pilsēta, kuru aizsargā svētais patrons San Gennaro. Trīs reizes gadā viņa žāvētās asinis tiek pasniegtas cilvēkiem, izsalkušas pēc mīlestības un brīnumiem. Ja šis svētais dārgums sašķidrinās, Neapolei viss būs labi. Ja nē, zeme satricinās, debesis melnojas ... nelaime varētu nolaisties. Šī pārdabiskā un svētā sašķidrināšana ir metamorfozes un aizsardzības talismans.


OSANG ir iedvesmots no šī ikgadējā ārkārtas brīnuma, viskoza skaistuma , asinīm paceļoties, pārejot no inerces uz burbuļojošu, augšāmcelšanos. Mīlestības brīnums. Parfimēti svēto un māņticības svētki, kas koncentrējas ap grieķu trigonellas noti, kas izkaisīta ar dziedātiem pirazīniem, mirras upurēšanu un skumjo kausēto medu, kas pārlej visu kā dzintara lietus. Pļavas zied, lipīgi, tumši sveķi, asi balzami un īrisa pelnu mākoņi virpuļo kā dramatiski laika apstākļi. Brīnums lēnām atraisās no saules apspīdētiem ziediem caur medus un krāšņās grieķu trigonellas jūru, kas mūsu izsalkumu maisa virpuļojošās tumsas, zelta cerības un sašutušas debess mākoņos. Tumsas smaržas, kas lēnām eksplodē maldinošā, noslēpumainā gaismā, asiņu talismanā, kas plūst ar ēnām un dedzinošu burvību. OSANG. Aromātiskas brīnums. Neizdzēšama lūgšana ādai.


PARFĪMA NOTIS

Heliotropi, medus, pļavas ziedi un grieķu trigonella, Sičuaņas pipari, muskatrieksts, labdanum, īriss, mirres, benzoīns un styrax, sandalkoks, dzintars, oud, vīraks, Peru balzams, dzīvnieku muskuss

Vēlmju saraksts