BEZMAKSAS PIEGĀDE PASŪTĪJUMIEM VIRS 70EUR

Mēs izmantojam sīkdatnes netraucētai vietnes veiktspējai, jūsu pārlūkošanas pieredzes uzlabošanai un mārketingam. Ja sniedzat piekrišanu, noklikšķiniet uz pogas "Apstiprināt". Jūs varat atsaukt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot instalētos sīkfailus.

Mendittorosa Amygdala extrait de parfum

EAN: 8388766593618

Smaržu ekstrakts

100ml

€ 450.00

Šī Amygdala iedvesma radās no nesenajiem psiholoģiski bioloģiskajiem pētījumiem, ko veica Stefānija, Mendittorosa dibinātāja, kura, papildus smaržu radīšanai, ir arī sertificēta psiholoģijas maģistra grāda īpašniece.


Amygdala Extrait de Parfum 35% ir apzināts, ārkārtīgi spēcīgs, bet tajā pašā laikā atbruņojošs aromāts. Amygdala atbrīvo arhaisku, uzbudinošu spēku. Pievilcīgs spēks, kas paceļ mūs pāri labajam un ļaunajam, un liek peldēt bezgalībā, mūsu pašu smadzeņu bezgalībā. Lai šai sinestēzijai piešķirtu smaržas struktūru, Stefānija atkal izvēlējās Luku Mafē par galveno parfimēru. Šoreiz viņš pārsteidza visas cerības un pārsniedza pats savas robežas.


Luka ļāva sevi vadīt no smadzeņu pusložu DTI attēla, kurā viņš saskatīja milzīgu īrisa ziedu. Viņš nekavējoties nolēma koncentrēties un strādāt pie sarežģītas un aizraujošas ziedu buķetes, vēloties izmēģināt spēkus daudzās savstarpējās atsaucēs starp izejmateriāliem, lai tādējādi izrādītu cieņu daudzajām neironu savstarpējām saiknēm, kas atrodas mūsu smadzenēs.


Ingvers un kafija pārraida enerģiju un dinamiku augšējās notīs, un savā galējā kontrastā tie atspoguļo emocionālu impulsu uzplaiksnījumus. Sirds notīs Luka un Stefānija vienmēr ir domājuši par mandeļu formu, tikai pēc tam atstājot vārdu ziediem: īrisam, ilangilangam, vijolītes lapām un apelsīnu ziedu krāsām. Visbeidzot, lai atzīmētu Amygdala galveno lomu tieši smaržā un jo īpaši smaržas paliekošajā atmiņā, Luka vēlējās vetīveru un labdanum, kuru smaržas nekad nepaliek nepamanītas: “Es mēģināju radīt aromātu, kas pārsteidz un spēj mainīt mūsu sejas izteiksmes” saka Luca Maffei.

Vēlmju saraksts