BEZMAKSAS PIEGĀDE PASŪTĪJUMIEM VIRS 70EUR

Mēs izmantojam sīkdatnes netraucētai vietnes veiktspējai, jūsu pārlūkošanas pieredzes uzlabošanai un mārketingam. Ja sniedzat piekrišanu, noklikšķiniet uz pogas "Apstiprināt". Jūs varat atsaukt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot instalētos sīkfailus.

Le Galion Cuir

EAN: 3760256290996

Parfimērijas ūdens

100ml

€ 190.00

1960. gadā Dior lūdza Paul Vacher radīt aromātu, kam piemīt klātbūtne un spēks,un ir ārkārtīgi izsmalcināts. Viņš radīja Diorling 1963. gadā, pamatojoties tikai uz ādas smaržu. Paul Vacher demonstrēja savu ģenialitāti, ar vislielāko rūpību izvēloties materiālus, un radīja smaržīgu ādas somu. Sievietes rokassomiņa, skaista un grezna, virspusē mīksta kā nēsātājas kakla āda, iedomāts krēmveida, ar rokām darināts ādas darinājums. “Paul Vacher izstrādāja bezšuvju somu, vieglu kā glāsts." Chandler Burr, Dior Perfumes (2014)


Paul Vacher jau bija pazīstams ādas parfimērijas pasaulē. Jau 1931. gadā viņš bija radījis aromātu Scandal Lanvin namam, kas joprojām tiek uzskatīts par mūsdienu parfimērijas meistardarbu.


Atzīmējot savu redzējumu un talantu, Le Galion ar lepnumu piedāvā Cuir — oriģinālu kompozīciju par ādas tēmu, citrusaugļu virsotni no bergamotes un elemi eļļas, kas veidota ap balto liliju, ambru, muskusu un sandalkoku.

Vēlmju saraksts