BEZMAKSAS PIEGĀDE PASŪTĪJUMIEM VIRS 70EUR

Mēs izmantojam sīkdatnes netraucētai vietnes veiktspējai, jūsu pārlūkošanas pieredzes uzlabošanai un mārketingam. Ja sniedzat piekrišanu, noklikšķiniet uz pogas "Apstiprināt". Jūs varat atsaukt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot instalētos sīkfailus.

Givenchy

Ņemot aristokrātisko mantojumu kā iedvesmu un mūsdienīgumu kā pamatu, Givenchy kopš pirmās dienas ir no jauna definējis avangarda eleganci.
Hūberta de Givenchy kā slavena kuturjē stāsts sākās 1952. gadā, kad viņš atvēra durvis savam Parīzes modes namam. Aristokrātu ģimenē dzimušais Givenchy novērtēja tradīcijas un tieksmi pēc neparastā. Dualitāte bija viņa mūza un viņa pirmā kolekcija to arī apliecināja. Viņa “Séparables”kolekcija ieviesa gan sieviešu divdaļīgā apģērba konceptu, gan “ikdienas šika”konceptu, paziņojot visiem par atbrīvotas elegances jauna laikmeta iestāšanos.
Turpinājums ar smaržām bija dabisks, Givenchy uzskatīja, ka viņa smaržas ir viņa modes papildinājums,papildus elegance, kuru viņš vēlējās piešķirt savām drēbēm. Viņš ļāva iepazīt L’Interdit sabiedrībai 1957. gadā un divus gadus vēlāk sekoja pirmie vīriešu aromāti.
1989. gadā Givenchy izmantoja savu holistisko pieeju stilam un identitātei, debitējot gan ādas kopšanas, gan kosmētikas līnijās. Par pamatu ņemot plašus zinātniskus pētījuma un vēlmi radīt novatoriskas formulas, kas atbilst visdažādākajām ādas vajadzībām.
Mūsdienās Givenchy skaistumkopšanas līnijas un smaržas joprojām ir līderi un novatori savā jomā ,kas turpina saglabāt modes nama radītāja mantojumu, kas aizsākās vairāk nekā pirms 60 gadiem.