BEZMAKSAS PIEGĀDE PASŪTĪJUMIEM VIRS 70EUR

Mēs izmantojam sīkdatnes netraucētai vietnes veiktspējai, jūsu pārlūkošanas pieredzes uzlabošanai un mārketingam. Ja sniedzat piekrišanu, noklikšķiniet uz pogas "Apstiprināt". Jūs varat atsaukt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot instalētos sīkfailus.

Fort & Manle All the Queen's Men

EAN: 735850276533

Parfimērijas ūdens

50ml

€ 220.00

Veltīti viņas majestātei, viņi ir dzimuši, lai pildītu savus amatus. Audzēti un baroti, līdz ir gatavi veikt darbu, lai savāktu dabas putekļus un pārvērstu tos šķidrā zeltā, tagad viņi barojas un baro nākamo paaudzi. Svītrainas un piemērotas daudzajiem uzdevumiem, lai pils būtu stipra, viņi saliek un izpilda viņas gribu.


Pārvērst ziedu putekšņus par dabas lielāko eliksīru nav tik grūti, kā varētu šķist. Lieliskā pavasara nektāra tāfelīte atklāj savas spožās krāsas, sniedzot paraugus saviem aizņemtajiem klientiem. Šie darbīgie strādnieki, kas rosās no ziedēšanas uz ziediem un svārstās no ziedēšanas līdz ziedam, dāvājot pavasara drosmīgo buķeti, iedvesmo aromātu, kas ir pašas karalienes cienīgs. Bagātīgs, ziedu, svaigs. Lai radītu tik nevainojamu aromātu, nepieciešami visi karalienes vīrieši.

Vēlmju saraksts