BEZMAKSAS PIEGĀDE PASŪTĪJUMIEM VIRS 70EUR

Mēs izmantojam sīkdatnes netraucētai vietnes veiktspējai, jūsu pārlūkošanas pieredzes uzlabošanai un mārketingam. Ja sniedzat piekrišanu, noklikšķiniet uz pogas "Apstiprināt". Jūs varat atsaukt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot instalētos sīkfailus.

Divina Terra Vita extrait de parfum

EAN: 8016741322587

Smaržu ekstrakts

100ml

€ 225.00

Pasaule mums apkārt ir tik brīnišķīga, ka ir vērts izbaudīt katru mirkli, ko dzīve mums piešķir. Brīnīties par katru jaunu dienu, iepazīties ar pirmajiem rītausmas saules stariem un izbaudīt saulrietu krāsas, kas iekrāso debesis ar neticamos toņos. 


Dzīve ir tik fantastiska, ka to ir vērts tvert un baudīt ik mirkli!


VITA ir spilgta, pikanta, salda un dzirkstoša kompozīcija, kura simbolizē spēcīgo dzīves ritējumu. Tā ir domāta ikvienam, kurš ir iemīlējies dzīvē, kuru tā pārsteidz ik dienas un viņš vai viņa spēj to izbaudīt ik mirkli, neatliekot baudīšanu uz vēlāku laiku. Spilgtas safrāna un dzintara notis ir savītas vienā plūsmā kā saules stari, kas sniedz Jums savu siltumu un apskauj ar savu neticami sarežģīto deju. Kompozīcijai ir mājīga pēcgarša - mierpilna, izturīga un gudra. VITA ir garša tiem, kas vēlas izjust dzīvi ar visu savu dvēseli, izbaudot katru mirkli.

Vēlmju saraksts