BEZMAKSAS PIEGĀDE PASŪTĪJUMIEM VIRS 70EUR

Mēs izmantojam sīkdatnes netraucētai vietnes veiktspējai, jūsu pārlūkošanas pieredzes uzlabošanai un mārketingam. Ja sniedzat piekrišanu, noklikšķiniet uz pogas "Apstiprināt". Jūs varat atsaukt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot instalētos sīkfailus.

Divina Terra Intesa extrait de parfum

EAN: 8016741362583

Smaržu ekstrakts

100ml

€ 225.00

Intesa godina gadsimtiem senas Piemaggio tradīcijas. Tās ir veltīts mūžīgām vērtībām un brīnišķīgajam vīna aromātam Chianti Classico. Cieņa pret tradīcijām un lepnums par garu vīna darināšanas vēsturi un reputāciju ir iesakņojies šajā cēlajā un bagātīgajā gaumē.


Kompozīcija apvieno seno vīna dzesētāju koksnes aromātus, smalku, pikantu ekstrahētu korķu aromātu, bet galvenais uzsvars tiek likts uz vēsām, sulīgām un maigām notīm, kuras iemieso godbijīgu un apbrīnu par glāzēs ielietu labākā Toskānas vīna buķeti.


Šis aromāts ir cēls pierādījums Piemaggio vīndarītavas pieredzei. Tāpat kā statusa gredzens uz tā īpašnieka rādītājpirksta, kam lemts pierādīt savu bagātību un autoritāti, tas ir paredzēts gan tradīciju baudītājiem, gan aizrautīgiem mūsdienu klasikas pielūdzējiem - īpašiem cilvēkiem ar izsmalcinātu parfimērijas gaumi.

Vēlmju saraksts