BEZMAKSAS PIEGĀDE PASŪTĪJUMIEM VIRS 70EUR

Mēs izmantojam sīkdatnes netraucētai vietnes veiktspējai, jūsu pārlūkošanas pieredzes uzlabošanai un mārketingam. Ja sniedzat piekrišanu, noklikšķiniet uz pogas "Apstiprināt". Jūs varat atsaukt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot instalētos sīkfailus.

Divina Terra Fortuna extrait de parfum

EAN: 8016741342585

Smaržu ekstrakts

100ml

€ 225.00

Šis iedvesmojošais aromāts ir neredzams, bet dārgs veltījums laimes dievietei, lai godinātu veiksmi, prieku par atklājumiem un piedzīvojumiem. Šī kompozīcija ir atspulgs apstākļu kombinācijai, kad tiek veidoti viszinošākie plāni un mūsu dvēseles izpleš spārnus.


Iepriecinošā un galvu reibinošā smarža ir veltīta senam simbolam - diženajam Fortūnas ritenim. Mēs to nespējam ietekmēt, vienīgais, ko mēs varam darīt ir rāmi vērot un godbijīgi cerēt, ka tas apstāsies laimīgajā sektorā.


Smalkā kompozīcija veidota no patiesi brīnišķīgas ziedu buķetes, sajaukta ar mirdzošiem pūderveida toņiem un vaniļas reibinošo saldumu.


Valkājiet šo aromātu, lai radītu īpašu noskaņu, kad Jūsu uzticībai nav robežu vai šķēršļu. Lai laimes dieviete Fortuna Tev sniedz savas veltes!

Vēlmju saraksts