BEZMAKSAS PIEGĀDE PASŪTĪJUMIEM VIRS 70EUR

Mēs izmantojam sīkdatnes netraucētai vietnes veiktspējai, jūsu pārlūkošanas pieredzes uzlabošanai un mārketingam. Ja sniedzat piekrišanu, noklikšķiniet uz pogas "Apstiprināt". Jūs varat atsaukt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot instalētos sīkfailus.

Corps Volatils Transcended Rose eau de parfume

EAN: 3760256292075

Parfimērijas ūdens

€ 35.00
€ 17.50

Galvenās komponentes:

ROSE ESSENTIAL ™. Skaistuma, tīrības un mīlestības simbols. Rozes rašanos uzskata brīdi, kad nomira Adonis, Afrodītes mīlētāja asinis no kurām bija dzimusi pirmā sarkanā roze. Damascena rozi audzē 3 valstīs: Turcijā, Marokā un Bulgārijā. Pazīstama vairāk nekā 3000 gadus, tā ir dzimusi Indijā un ceļojusi caur Persiju un Sīriju, iegūstot savu nosaukumu "Damaskas roze". Turcijas roze nāk no Anatolian Plateau reģiona. 

MAGNOLIJA. Magnolijas koka dzimtene ir Āzija un Ziemeļamerika. Magnolijai ziedot, ir dažādas ziedu krāsas - rozā, balta vai krēmkrāsas - , tai ir maiga tulpju vai zvaigžņu forma, šie ziedi izstaro skaistumu un noslēpumainību. Magnolija ir magnoliju dzimtas augs kā tulpju koks (koks nosaukts pēc lapām, kas atgādina tulpes formu). Ieradies Eiropā 18. gadsimtā, magnolijas nosaukums tika dots, godinot botāniķi Magnolu. Spēcīga, augļaina, zaļa ābola nots ar lavandas ziedu šķautni.

Tilpums

15 ml
30 ml
Vēlmju saraksts