BEZMAKSAS PIEGĀDE PASŪTĪJUMIEM VIRS 70EUR

Mēs izmantojam sīkdatnes netraucētai vietnes veiktspējai, jūsu pārlūkošanas pieredzes uzlabošanai un mārketingam. Ja sniedzat piekrišanu, noklikšķiniet uz pogas "Apstiprināt". Jūs varat atsaukt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot instalētos sīkfailus.

Corps Volatils Magnified Narcissus eau de parfume

EAN: 3760256292099

Parfimērijas ūdens

€ 35.00
€ 17.50

Galvenās komponentes:

NARCISE. Grieķu mitoloģijā viņa vārds ir saistīts ar stāstu par Narcisu, ļoti skaistu jaunekli, kurš noraidīja nimfas Eho sasniegumus, kurš vēlējās atriebties, bet peisauca Nemesis. Nonākot pie avota, Narciss iemīlējās savos sastingušajos atspulgos, līdz tur pat nonāvēja sevi. No viņa asinīm piedzima zieds, kas nesa viņa vārdu. Cerību un augšāmcelšanās simbols, narcises nāk no Dienvidrietumu Eiropas un Ziemeļāfrikas. Narcises nosaukums, iespējams, tika iegūts no grieķu vārda ‘narke’, kuru vēlāk romieši pieņēma kā ‘narce’, kas nozīmē ‘būt nejūtīgam’, kas atsaucās uz narcises narkotisko iedarbību, kas dažkārt var būt ļoti spēcīga. Bagātīgi apreibinošs, maigs narcises ziedu raksturs ar siena un medus pieskaņu.

ROZĀ PIPARI. Kopš senatnes pipari bija visbiežāk lietotā un vispieprasītākā garšviela. Amerikāņi jau sen izmantoja rozā piparus to ārstniecisko īpašību dēļ un to joprojām izmanto mūsdienu medicīnā. Pink Pepper Essence CO2 LMR ir svaiga, pikanta nots ar aromātisku un vieglu ziedu nokrāsu.

Tilpums

15 ml
30 ml
Vēlmju saraksts