BEZMAKSAS PIEGĀDE PASŪTĪJUMIEM VIRS 70EUR

Mēs izmantojam sīkdatnes netraucētai vietnes veiktspējai, jūsu pārlūkošanas pieredzes uzlabošanai un mārketingam. Ja sniedzat piekrišanu, noklikšķiniet uz pogas "Apstiprināt". Jūs varat atsaukt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot instalētos sīkfailus.

Corps Volatils Fragmented Vetiver eau de parfume

EAN: 3760256292259

Parfimērijas ūdens

€ 35.00
€ 17.50

Galvenās komponentes:

VETIVERS. Vetivers ir liels, blīvs, daudzgadīgs augs, kura aromāts tiek novērtēts tūkstošiem gadu. Tieši no zemes un vulkānu lavas vetivers aizņēmās savas smaržas skaistumu. Tas smeļas šo augsni, kas piesātināta ar minerālsāļiem, tā veidojot savu smalko koksnes un zemes aromāta burvību. Vetivera saknes ir izmantotas kopš senatnes, lai pasargātu sevi no sliktiem laika apstākļiem, mājokļiem tika austi salmu jumti. Vetiveru ļoti novērtē arī senajā ajūrvēdas medicīnā. Eļļu lieto kā līdzekli pret slāpēm, saulesdūrienu, iekaisumu vai enerģijas zudumu.

UPENES PUMPURI. Upeņu krūmāju dzimtene ir Eiropa un Āzija (Tibeta un Sibīrija), tiem ir raksturīgas smaržīgas lapas. Tā kopu ziedi sniedz purpursarkanas ogas, gan skābas, gan saldas, ar sev raksturīgu smaržu. Lai arī upeņu krūma izcelsme ir samērā sena, tikai nesen tā iekarojusi parfimērijas pasauli. 

Tilpums

15 ml
30 ml
Vēlmju saraksts