BEZMAKSAS PIEGĀDE PASŪTĪJUMIEM VIRS 70EUR

Mēs izmantojam sīkdatnes netraucētai vietnes veiktspējai, jūsu pārlūkošanas pieredzes uzlabošanai un mārketingam. Ja sniedzat piekrišanu, noklikšķiniet uz pogas "Apstiprināt". Jūs varat atsaukt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot instalētos sīkfailus.

Corps Volatils Fractioned Patchouli eau de parfume

EAN: 3760256292211

Parfimērijas ūdens

€ 35.00
€ 17.50

Galvenās komponentes:

PATCHOULI HEALINGWOOD ™. Pirmo reizi 19. gadsimta vidū to ieveda Anglijā, un Viktorijas laikmetā tā kļuva par aromātisko maisījumu un smaržu pamatsastāvdaļu. Pirmo reizi pačūlija Eiropā parādījās ap 1830. gadu. Tās smarža palīdz sasniegt garīgo līdzsvaru un labvēlīgi ietekmē emocionālo jutīgumu. Kamēr IFF-LMR Pačūlijas sirds sniedz tīrību un dziļumu, IFF-LMR ir gājuši vēl vienu soli tālāk: izmantojot 100% fizikālu paņēmienu, izolējot daļu no dabiskās pačūlijas, kas atrodas tās eļļā: radot healingwood, 100% dabīgu pačūlijas eļļas ekstraktu. 

PIPARMĒTRA. Piparmētra ir hibrīda piparmētra, kas izveidojusies krustojot ūdens mētru un krūzmētru. Piparmētra ieguva savu nosaukumu no nimfas, ko sauc par Minthe. Plutons bija viņā iemīlējies, tāpēc viņa greizsirdīgā sieva Persefone pārvērta viņu par augu. Grieķi uzskatīja, ka piparmētrai ir seksuāla iedarbība, tādējādi aizliedzot to lietot karavīriem. Arābi to uzskatīja par oficiālo harēma augu.

Tilpums

15 ml
30 ml
Vēlmju saraksts