BEZMAKSAS PIEGĀDE PASŪTĪJUMIEM VIRS 70EUR

Mēs izmantojam sīkdatnes netraucētai vietnes veiktspējai, jūsu pārlūkošanas pieredzes uzlabošanai un mārketingam. Ja sniedzat piekrišanu, noklikšķiniet uz pogas "Apstiprināt". Jūs varat atsaukt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot instalētos sīkfailus.

Corps Volatils Extracted Jasmine eau de parfume

EAN: 3760256292051

Parfimērijas ūdens

€ 35.00
€ 17.50

Galvenās komponentes:

SAMBAKA JASMĪNS. Šī jasmīna dzimtene ir Dienvidāzija, galvenokārt Indija un Ķīna. Izsakot vareno topošo mīlestību, nevainojamo tīrību, žēlastību vai pat dievišķo mīlestību, to Indijā īpaši izmanto kā ziedojumu reliģisko ceremoniju laikā, lai rotātu sieviešu matus, kāzās veido vītnes. Kambodžā un Filipīnās jasmīnu izmanto lai pagtavotu tēju, it īpaši šī tēja ir iecienīta Ķīnā. Rītausmā caurspīdīgajam baltajam porcelāna jasmīna ziedam ir maiga, zaļa un gaiša smarža... Ap pusdienlaiku tā smaržo ar siltu apelsīnu ziedu smaržu... No rīta novāktie ziedi tiek izmantoti, kad tie ir pilnībā atvērušies. Tā ekstrakcijas ātrums ir būtisks: noplūkti 6 vai 7 no rīta, svaigie ziedi tiks apstrādāti vēlākais plkst. 9:00.

MANDARĪNS. No Ķīnas dienvidiem dzimušie mandarīni svinību laikā tika piedāvāti kā dāvana ļoti nozīmīgām personām, ko sauc par “Mandarīniem”, kas izskaidro, no kurienes nāk tā nosaukums. To ieveda Vidusjūras reģionā 19. gadsimtā, tam nepieciešams karsts klimats un pastāvīgi saules stari, un tagad to galvenokārt kultivē Dienvideiropā, ASV un Dienvidāfrikā. Šis mazais koks ar baltiem, zvaigznes formas ziediem, kas piepilda pavasara gaisu ar smaržām, plaukst Itālijā, kur to kultivē Sicīlijā, Kalabrijā un Kampānijā. Tā augļu  maigais un dzirkstošais citrusaugļu aromāts ir pazīstams ar tā nomierinošajām īpašībām un iztēles un radošuma stimulēšanu. Tas ir iemesls, kāpēc mandarīns tiek uzskatīts par Vidusjūras veiksmes šarmu.

Tilpums

15 ml
30 ml
Vēlmju saraksts