BEZMAKSAS PIEGĀDE PASŪTĪJUMIEM VIRS 70EUR

Mēs izmantojam sīkdatnes netraucētai vietnes veiktspējai, jūsu pārlūkošanas pieredzes uzlabošanai un mārketingam. Ja sniedzat piekrišanu, noklikšķiniet uz pogas "Apstiprināt". Jūs varat atsaukt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot instalētos sīkfailus.

Corps Volatils Enriched Lavandin eau de parfume

EAN: 3760256292136

Parfimērijas ūdens

€ 35.00
€ 17.50

Galvenās komponentes:

LAVANDA. Lavanda ir zemniecisks un ziedošs augs, kas veidots no “īstās lavandas” un platlapu lavandas, tā zied no maija līdz augustam. Lavanda nāk no Vidusjūras rietumu krasta. Romieši jau viduslaikos izmantoja lavandu, Provansā, sievietes mazgājot veļu, tajās ielika lavandu, lai iesmaržinātu drēbes. Tagad lavanda ir saistīta ar tīrību un vīrišķīgām smaržvielām, jo ​​tā iekļauta Fougère sastāvā. Aromāts ar svaigu zālaugu ziedu un kumarīna fonu.

VĪBOTNE. Parastā Artemisia jeb Artemisia citronella ir vībotnes dzimtas daudzgadīgo zālaugu suga, kas izplatīta mērenajā joslā. Simts garšu zāle, uguns zāle vai karaliskā zāle, kas pazīstama kopš senatnes. Tās ģints nosaukums cēlies no dievietes Artémis latīņu vārda, kura uzdevums ir aizsargāt slimās sievietes. Artemisia vulgaris agrāk tika uzskatīts par burvju augu, kas saistīts ar balto maģiju.

Tilpums

15 ml
30 ml
Vēlmju saraksts