BEZMAKSAS PIEGĀDE PASŪTĪJUMIEM VIRS 70EUR

Mēs izmantojam sīkdatnes netraucētai vietnes veiktspējai, jūsu pārlūkošanas pieredzes uzlabošanai un mārketingam. Ja sniedzat piekrišanu, noklikšķiniet uz pogas "Apstiprināt". Jūs varat atsaukt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot instalētos sīkfailus.

Ramon Monegal

Ramon Monegal, Barselona 1951. gads, pieder Spānijas nozīmigākajai smaržu ģimenei. Viņš ir ceturtās paaudzes pārstāvis no Monegālu ģimenes, mirurģijas dibinātāji, kuri vairāk kā 100 gadus ir izdomājuši un radījuši smaržas. Vēsturisks zīmols un paraugs, kam līdzināties aromātu pasaulē. Mirurģija tika izvēlēta par oficiālo Spānijas karaliskās ģimenes smaržu piegādātāju, karaļu Alfonso XII un XIII valdīšanas laikā, un bija svarīgākais Spānijas smaržu starptautiskais pārstāvis.

Pēc 40 gadu profesionālās darbības gadiem, kļūtot par parfimērijas meistaru, un “NEZ” locekli, viņš kļuva par Spānijas smaržu akadēmijas biedru, ieņemot vietu tur ar vienu no viņa mīļākajām sastāvdaļām “iris de florencia”. Šodien Ramona Monegala aicinājums ir nodot savas zināšanās piektajai paaudzei un mācīt viņiem smaržu valodu, kas pieaugs līdz mākslas kategorijai. Ramons uzskata, ka šī māksla piedāvā pilnīgu brīvību un apņemtību ar formulām, sastāvdaļām un proporcijām, kuras neierobežo ekonomiskie faktori, bet kvalitāte, atjaunojot nozares izcelsmes saknes, un atgriežot tai vērtību.