BEZMAKSAS PIEGĀDE PASŪTĪJUMIEM VIRS 70EUR

Mēs izmantojam sīkdatnes netraucētai vietnes veiktspējai, jūsu pārlūkošanas pieredzes uzlabošanai un mārketingam. Ja sniedzat piekrišanu, noklikšķiniet uz pogas "Apstiprināt". Jūs varat atsaukt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot instalētos sīkfailus.

Mendittorosa

Mendittorosa sadarbojas ar motivētu mākslinieku un amatnieku grupu, lai katrā smaržu pudelītē izteiktu enerģiju un redzējumu. Viņu darbnīcas veido ne tikai pašas smaržas, bet pats galvenais - gala māksliniecisko darba vizualizāciju.

Smaržas tiek ražotas ierobežotā daudzumā, lai nodrošinātu visaugstāko kvalitāti katrā procesa posmā. Šis radīšanas process ir intīms un detalizēts, ļaujot viņiem iedvesmot viens otru, attīstot un papildinot dažādas jomas atbilstoši zīmola filozofijai.

Katrs jauns aromāts ietver jaunu formulu un stila izpēti. Jaunu vīziju. Viņi neatkārto elementus ne aromātu, ne dizaina ziņā. Vienmēr jauns ceļš. Tikai tā pati pudele, kas piepildīta ar smaržām, kā lapa ir piepildīta ar jauniem vārdiem. Vāciņš, etiķete, rotājums, iepakojums, tas viss ir unikāls.

Nav celofāna vai plastmasas, bet tā vietā ir akmens, metāls, koks, virve un keramika, zīds; visi elementi izvēlēti pēc rūpīgas izpētes.

Veidojot jaunas formulas, Mendittorosa nepēta tendences, lai noteiktu, kam vajadzētu būt smaržu notīs, bet drīzāk ieklausās tajā, ko aromāti saka attīstoties, kādas personības viņiem piemīt. SMARŽĀM JĀRUNĀ UN MUMS JĀKLAUSĀS. Šim noteikumam ir jāatbilst visām mūsu izvēlēm. Viņi neizvēlas savus degunus reputācijas vai slavas dēļ, bet gan tāpēc, ka viņi spēj vīziju pārvērst aromātā.