BEZMAKSAS PIEGĀDE PASŪTĪJUMIEM VIRS 70EUR

Mēs izmantojam sīkdatnes netraucētai vietnes veiktspējai, jūsu pārlūkošanas pieredzes uzlabošanai un mārketingam. Ja sniedzat piekrišanu, noklikšķiniet uz pogas "Apstiprināt". Jūs varat atsaukt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot instalētos sīkfailus.

Tiziana Terenzi Il Piacrere extrait de parfum

EAN: 8016741032684

Parfimērijas ekstrakts

100ml

€ 400.00

Il Piacere tiek uzskatīts par lielāko dzejnieka Gabriela D'Annuncio darbu. Tas stāsta par Andrea Sperelli, bagātu un aristokrātisku mākslas pielūdzēju visās tās šķautnēs, kas ir tendētas uz ikdienas priekiem, pārliecību, ka "savu dzīvi ir jāpadara par mākslas darbu". Šajā darbā dzejnieks lauž tā laika ierastās formas, tāpat kā šis aromāts, kas izceļ baudu visās šķautnēs, nezaudējot uzmanību uz skaistumu, īstenojot lielus estētiskus meklējumus.


Rozes izsmalcinātā pavedināšana apvienojas ar bergamotes svaigo vitalitāti un drosmīgākajām vērmeles un Vidusjūras hedychium zaļajām notīm, kas apvienotas ar safrāna silto spēku un persiku saldumu...Jau tikai augšējās notis rada juteklisku melodiju, kas maigi atdodas baltajiem ziediem, piemēram, jasmīna un maijpuķīšu ļaundabīgajam naivumam, līdz Sicīlijas apelsīnu ziedu tīrībai ar vijolītes un peonijas atbalsi, kas vilinoši balstās uz gvajaka koka. "Neatkārtojama dzīve" garā, atzīmējot to cilvēku brīnišķīgo unikalitāti, kuri dzīvo saskaņā ar savu patieso būtību, aromāts ir papildināts ar dzintara un izsmalcinātā muskusa bagātību, apvienojumā ar pārliecinoši viesmīlīgo vaniļu un dižciltīgo sandalkoku.


“Vienmēr atceries uzdrīkstēties” ir dzejnieka pamudinājums pārvarēt visas sociālās konvencijas un būt brīvam. Šis izsmalcinātais un pavedinošais aromāts brīnišķīgā estētismā godina cilvēkus, kuri zina, kā dzīvot pāri labajam un ļaunajam, cenšoties pilnībā izpausties, lai: “Dzīvot degot un nekad neapdegt”.

Vēlmju saraksts