BEZMAKSAS PIEGĀDE PASŪTĪJUMIEM VIRS 70EUR

Mēs izmantojam sīkdatnes netraucētai vietnes veiktspējai, jūsu pārlūkošanas pieredzes uzlabošanai un mārketingam. Ja sniedzat piekrišanu, noklikšķiniet uz pogas "Apstiprināt". Jūs varat atsaukt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot instalētos sīkfailus.

Moana

Cenšoties sasniegt savu mērķi, mēs par sākuma punktu un iedvesmu identificējām skaisto Jaunzēlandes valsti ar senatnīgajiem ūdeņiem un neskarto dabu. Intensīvi pētījumi par Jaunzēlandes vēsturi mūs noveda pie maoru tautas tradicionālās medicīnas Rongoa atklāšanas. Šī senā disciplīna atveseļo gan garu, gan ar ķermeni, un tā koncentrējas ap Jaunzēlandes spēcīgajiem un retajiem botāniskajiem un jūras ekstraktiem.
Tradicionālā kosmētika parasti ir eļļā un ūdenī šķīstošu sastāvdaļu maisījums. Eļļas un ūdens sajaukšanai ražotājiem jāizmanto noteiktas sastāvdaļas, tostarp emulgatori, viskozitātes pārveidotāji utt. Ne tikai tas,bet arī aktīvo sastāvdaļu daudzums, kas veicina kosmētikas iedarbību, tiek pievienots ļoti zemā līmenī. Moana ādas kopšana atjauno un pārveido šo domāšanu, izmantojot dabīgas sastāvdaļas "tādas, kādas tās ir", kā rezultātā vienmēr ir svaiga, tīra un aktīva kosmētikas līnija. Lai nodrošinātu vislabāko ādas barošanu un kosmētikas priekšrocības, aktīvo sastāvdaļu daudzums mūsu produktos pārsniedz 70% un pat 95%. Mēs to realizējam, tradicionālajā kosmētikā izmantoto ūdeni aizstājot ar mūsu unikālo Glycoplus® sarkano jūras aļģu ekstraktu. Glycoplus® ir Moana ādas kopšanas līnijas pamats un palīdz stabilizēt mūsu produktus, neizmantojot sintētiskas sastāvdaļas, bet tomēr ļaujot ātri atbrīvot aktīvās sastāvdaļas jūsu ādā.
Klīniskā pētījumā tika parādīts, ka Moana ādas kopšana nodrošināja bezprecedenta ādas mitrināšanu. Mūsu Instant Lifting Mask, seruma un atjaunojošā dienas krēma kombinācija tika uzklāta divas reizes dienā 14 dienas. Ievērojams rezultāts ādas hidratācijā tika novērots jau pēc pirmās lietošanas reizes, 1. dienā. Vēl iespaidīgāk, pēc pēdējās lietošanas tika novērots ilgstošs ādas mitrināšanas efekts līdz 60 stundām, efekts, kas ir 8-10x lielāks nekā tas, ko jūs sasniegt ar tradicionālo kosmētiku.