BEZMAKSAS PIEGĀDE PASŪTĪJUMIEM VIRS 70EUR

Mēs izmantojam sīkdatnes netraucētai vietnes veiktspējai, jūsu pārlūkošanas pieredzes uzlabošanai un mārketingam. Ja sniedzat piekrišanu, noklikšķiniet uz pogas "Apstiprināt". Jūs varat atsaukt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot instalētos sīkfailus.

Mendittorosa Le Mat extrait de parfum

EAN: 8388765552128

Smaržu ekstrakts

100ml

€ 250.00

Zīlēšanas un tarotoloģijas smaržas. Le Mat, The Fool un Journeyman. Iespēja, mīkla un dziņa. Beigas un sākums. 0. un XXII. karte. Spēcīgā Major Arcana ikona, simbolu un ciparu kartes, kas attēlo nākotni un likteni. Mums jāapgriež kārtis un jāpieņem liktenis, jāiet uz priekšu jaunās nākotnēs, dzīvēs un mīlestībās. Iespējams, ka mums nav visu izdzīvošanas instrumentu, bet mums ir cerība un izaicinājums.

Le Mat eksplodē ar saldiem zemes akordiem, debesu sūtītu pačūliju, kas noenkurojuši godināto Rosa Centifolia no Grasse, dīvainās salmu puķes sarežģītības, krustnagliņau, melno piparu un ēģiptiešu ģerānijas sarežģītību. Balzamiskas svētītas absolūcijas talismans, kas drosmīgi aizstāvēs prātu un ķermeni.


PARFĪMA NOTIS

Muskatrieksts, melnie pipari, krustnagliņas, ēģiptiešu ģerānijas, Rosa Centifolia no Grasse, Indonēzijas pačūlija, kašmīra koks, spāņu salmu puķe

Vēlmju saraksts