BEZMAKSAS PIEGĀDE PASŪTĪJUMIEM VIRS 70EUR

Mēs izmantojam sīkdatnes netraucētai vietnes veiktspējai, jūsu pārlūkošanas pieredzes uzlabošanai un mārketingam. Ja sniedzat piekrišanu, noklikšķiniet uz pogas "Apstiprināt". Jūs varat atsaukt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot instalētos sīkfailus.

MBR

MBR Medical Beauty Research – ādas kopšanas produkti, kas pielīdzināmi ārstnieciskajai kosmētikai. Šī kosmētika ir piemērota cilvēkiem, kuru ādas kopšanas vajadzības nespēj apmierināt parasta kopjošā kosmētika. Cilvēkiem, kuriem jānodrošina pārlieku sausas, īpaši jūtīgas, pārlieku pigmentētas u.c. ādas kopšanas vajadzības.
Zīmols MBR radies intensīvos, gadiem ilgos pētījumos, kā uzlabot, atjaunot un apmierināt jebkuras ādas individuālās prasības .
Visi zīmola produkti tiek izstrādāti sadarbībā ar jomas vadošajiem ekspertiem: plastikas ķirurgiem un dermatologiem, bioķīmiķiem, toksikologiem un mikrobiologiem.
Izstrādājot jaunus produktus, galvenais mērķis ir koncentrēties uz konkrētām ādas kopšanas vajadzībām un konkrētu ādas problēmu risināšanu. MBR komandas eksperti paši izstrādā aktīvo vielu kombināciju un koncentrāciju katrā produktā tā, lai efektīvi cīnītos ar ikvienu ādas problēmu.