BEZMAKSAS PIEGĀDE PASŪTĪJUMIEM VIRS 70EUR

Mēs izmantojam sīkdatnes netraucētai vietnes veiktspējai, jūsu pārlūkošanas pieredzes uzlabošanai un mārketingam. Ja sniedzat piekrišanu, noklikšķiniet uz pogas "Apstiprināt". Jūs varat atsaukt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot instalētos sīkfailus.

Les Parfums de Rosine

Marie-Hélène Rogeon ir dzimusi parfimēru ģimenē, un viņas vecvectēvs Louis Panafieu veidoja Eau de Cologne imperatoram Napoleonam III un slaveno Pommade des Mousquetaires viņa nevainojamajām ūsām.

Ļoti agri viņu ir fascinējusi šī izsmalcināto pudelīšu, aromātu, puķaino etiķešu un zīda pinumu rotājumu pasaule.

Divas galvenās Marie-Hélène Rogeon kaislības ir smaržas un...rozes. Tās ir tik atšķirīgas; kautrīgas vai lepnas, juteklīgas vai maigas, ar vairākām formām un krāsām, un bezgalīgu smaržu daudzveidību.

Viņai kā parfimērei Rose Essence un Rose Absolue ir visu lielisko smaržu būtība. Marie-Hélène Rogeon galvenā rūpe ir izveidot skaistus darbus, kas visi balstīti uz dabiskām notīm un ir uzreiz saprotami un nolasāmi. Katru sastāvdaļu var atpazīt kopējā aromātā, kad tas atplaukst uz ādas.

Viņa ļoti uzmanīgi izturas pret pudelīšu iepakojumu. Pirms ievietošanas kastītēs visas pudeles ir labi iesaiņotas krāsainā zīdpapīrā, un pudelītei tiek pievienots zīdains pušķis. Katru produktu ar rokām skrupulozi iesaiņo viņas darbinieki.