BEZMAKSAS PIEGĀDE PASŪTĪJUMIEM VIRS 70EUR

Mēs izmantojam sīkdatnes netraucētai vietnes veiktspējai, jūsu pārlūkošanas pieredzes uzlabošanai un mārketingam. Ja sniedzat piekrišanu, noklikšķiniet uz pogas "Apstiprināt". Jūs varat atsaukt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot instalētos sīkfailus.

Le Galion Eau noble

EAN: 3683080026893

Parfimērijas ūdens

100ml

€ 190.00

Spēka dzira, lai mainītu darbības virzienu. Augstas koksnes notis plūst vējā, nesot sarkanā apelsīna svaigumu un rabarberu zaļo kraukšķīgumu. Gandrene rada vietu vieglai zaļai fougère uz plašās koka un sveķu pamatnes. Rabarberi ar zaļiem akcentiem lieliski sader ar augļainām zemenēm. Enerģijas kumoss.


1972. gadā; sabiedrība bija mainīgā stāvoklī, jo novecojušos buržuāziskos priekšstatus apgāza enerģiski un jauneklīgi studentu ideāli. Svaiga gaisa malks pārņēma Francijas

parfimēriju. Eau noble aptver šos divus domāšanas veidus. Pats nosaukums svin prestiža mantojumu, savukārt unisex aromāts vēsta par gaišu nākotni. Piecdesmit gadus vēlāk parfimērs Rodrigo Flores-Roux turpināja šo mantojumu, uzlabojot smaržas piedāvājumu, padarot to mūsdienīgāku un vēl vairak unisex nekā jebkad agrāk.

Vēlmju saraksts