BEZMAKSAS PIEGĀDE PASŪTĪJUMIEM VIRS 70EUR

Mēs izmantojam sīkdatnes netraucētai vietnes veiktspējai, jūsu pārlūkošanas pieredzes uzlabošanai un mārketingam. Ja sniedzat piekrišanu, noklikšķiniet uz pogas "Apstiprināt". Jūs varat atsaukt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot instalētos sīkfailus.

Le Galion Cologne

EAN: 3683080012124

Parfimērijas ūdens

100ml

€ 190.00

Pirmo reizi 1957. Gadā Pols Vekers komponēja šo aromātu, bet pēc tam, 2016. gadā, to atkārtoti radīja Rodrigo Flores-Roux, parfīms pauž ne tikai citrusaugļu, bet arī abu parfimēru iedomāto un anahronistisko tikšanos. Apelsīna koka ēnā, Le Galion nama privātajā viesnīcā, viņi izdomā aromātu, smēķējot cigāru un malkojot atsvaidzinošu džinu. Vienkārši, bezrūpīgi un garšīgi.


Pilnīgi ikdienišķa un nepiespiesta daba ar pareizo noslēpumainību. Plīvojošs un atsvaidzinošs bergamotes, rūgtā apelsīna un citrona kumoss, ko pastiprina kadiķis un tā aromātiskais rūgtums. Zirdzene un salvija piešķir šim smaržas kokteilim zaļas augu nianses, pateicoties kadiķa ogām un to ledainajam svaigumam, kā džina glāze karstā pēcpusdienā, savukārt galbāna pieskāriens norāda uz izgaistošas tabakas pēdām.

Vēlmju saraksts