BEZMAKSAS PIEGĀDE PASŪTĪJUMIEM VIRS 70EUR

Mēs izmantojam sīkdatnes netraucētai vietnes veiktspējai, jūsu pārlūkošanas pieredzes uzlabošanai un mārketingam. Ja sniedzat piekrišanu, noklikšķiniet uz pogas "Apstiprināt". Jūs varat atsaukt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot instalētos sīkfailus.

Le Galion Aesthete

EAN: 3683080028057

Parfimērijas ūdens

100ml

€ 150.00

Aiz katra Le Galion aromāta slēpjas dzejnieks, mūziķis, burvis.

Aromāts ir vairāk nekā rezultāts, sajaucot ziedu buķeti vai garšvielas un koku ziedu izlasi. Tas prasa maģijas pieskārienu, ko Paul Vacher mēdza pievienot, veidojot savus šedevrus. Savā savrupmājā Parīzes priekšpilsētā Neilijā, pudeles sarindojot uz laboratorijas koka plauktiem, viņš komponēja smaržas, tāpat kā citi komponēja dzeju vai mūziku. Viņš pats bija dedzīgs mākslas cienītājs un pianists, viņu iedvesmoja tādi draugi kā Maurice Ravel.


Godinot nama estētu un parfimēru, Le Galion ir radījis Aesthete — elegantu un izsmalcinātu persiešu ādas aromātu. Aesthete sākas ar itāļu mandarīnu, bālās vībotnes esenci, vīraku un safrānu, turpinot ar ādu sirds notīs, gvajakas koku, kastoreumu, agarkoku un jasmīnu, un tas viss ir balstīts uz sandalkoka, vaniļas un baltā muskusa pamata.

Vēlmju saraksts