BEZMAKSAS PIEGĀDE PASŪTĪJUMIEM VIRS 70EUR

Mēs izmantojam sīkdatnes netraucētai vietnes veiktspējai, jūsu pārlūkošanas pieredzes uzlabošanai un mārketingam. Ja sniedzat piekrišanu, noklikšķiniet uz pogas "Apstiprināt". Jūs varat atsaukt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot instalētos sīkfailus.

Frassaï

Frassaï ir pirmais nišas parfimērija nams Argentīnā, kuru dibinājusi sieviete.

Tas ir aicinājums doties parfimērijas ceļojumos pa Dienvidameriku un citām pasaules malām, lai uzlabotu sajūtas un radītu harmoniju ar smaržu palīdzību. Zīmols radies starp Buenosairesu un Ņujorku, ražots nelielās partijās, sadarbībā ar talantīgākajiem deguniem.

Frassaï dibinātāja Natālija Outeda savu parfimērijas ceļojumu sāka nejauši 2005. gadā, strādājot Quest International. Frassaī dzima pēc Natālijas atgriešanās savā dzimtajā pilsētā Buenosairesā 2013. gadā ar smaržu kuloniem, kas izgatavoti no cēlmetāliem.

Deja, ziedi, gleznošana, mūzika un ceļojumi ir daži no elementiem, kas mudinājuši Natāliju dalīties ar savu aizraušanos, radīt pieredzi, izmantojot tādus priekšmetus kā rotaslietas, sveces un smaržas.

Frassaï rada jaunu sajūtu pieredzi, daloties ar Argentīnas skaistumu, tās cilvēkiem, māksliniekiem un ainavām. Frassaï ir aicinājums atklāt savu unikālo ceļojumu, dzīvot dziļi un rosināt intuīciju, pamodināt ādu jaunai apziņai, savienojot iekšējo un ārējo pasauli.