BEZMAKSAS PIEGĀDE PASŪTĪJUMIEM VIRS 70EUR

Mēs izmantojam sīkdatnes netraucētai vietnes veiktspējai, jūsu pārlūkošanas pieredzes uzlabošanai un mārketingam. Ja sniedzat piekrišanu, noklikšķiniet uz pogas "Apstiprināt". Jūs varat atsaukt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot instalētos sīkfailus.

Fort & Manle Fatih Sultan Mehmed

EAN: 735850276557

Parfimērijas ūdens

50ml

€ 220.00

Ja renesanse sākās Florencē, tā noteikti sasniedza pilngadību, kad jauns sultāns ieņēma vietu pār Bizantijas galvaspilsētu austrumos. Viņa aizraušanās ar mākslu, zinātni un filozofiju iedvesmotu jaunu un plaukstošu izgudrojumu, inovāciju un saprāta kultūru. Pazīstams ar savu grandiozo dzīvesveidu un izsmalcināto gaumi, viņa mantojums joprojām ir vienreizējs.


Leģendārā greznība, kas ir tikpat grandioza kā tās vārdamāsa, Mehmeds nes sultāna pils gaisu. Bergamotes vilnis pieskaras ar kraukšķīgu sarkanā ābola, rožu, tulpju un īrisa nokrāsu, atgādinot veco Konstantinopoli. Parādās maigas vaniļas notis, kas saplūst ar bagātīgu vīraka garu un majestātiskiem ciedra, pačūlijas un ūda toņiem. Tik niansēts, mūžīgs un grandiozs aromāts kā pats jaunais sultāns.

Vēlmju saraksts