BEZMAKSAS PIEGĀDE PASŪTĪJUMIEM VIRS 70EUR

Mēs izmantojam sīkdatnes netraucētai vietnes veiktspējai, jūsu pārlūkošanas pieredzes uzlabošanai un mārketingam. Ja sniedzat piekrišanu, noklikšķiniet uz pogas "Apstiprināt". Jūs varat atsaukt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot instalētos sīkfailus.

Fort & Manle Bojnokopff

EAN: 735850276502

Parfimērijas ūdens

50ml

€ 220.00

1897. gadā Sanktpēterburgā aiz grezniem klubiem izvietotās dūmakainās telpas uzbur tēlus, kuros attēloti uzticīgi maģijas sekotāji. Petrolejas lampas gaisma tabakas dūmakā un grezni spoguļi rada ainu ideālai ilūzijai. Tumšs un hipnotisks, viņa balss ir mierīga un dziļa. "Cilindrs." Viens vārds, kad viņš noņem savu slaveno purpursarkano cilindru un atkal maigi nolaiž to uz leju virs galvas.


Noslēpumaina, tomēr smalka. Šis iedvesmotais komplekss uzbur pilnīgu un bagātīgu rietumniecisku sajūtu ar tā meistarīgajiem franču lavandas un vaniļas toņiem, kas atrodas pie bagātīgas šokolādes un nevainojamu tekstūru dziļumiem. Lieliskākais fināls notiek, kad vīrietis ir prom, un mēs joprojām jūtam viņa klātbūtni, kas uz visiem laikiem iemiesota vienreizējā objektā, purpursarkanajā cilindrā, kas iedvesmoja šo līdzvērtīgo aromātu.

Vēlmju saraksts