BEZMAKSAS PIEGĀDE PASŪTĪJUMIEM VIRS 70EUR

Mēs izmantojam sīkdatnes netraucētai vietnes veiktspējai, jūsu pārlūkošanas pieredzes uzlabošanai un mārketingam. Ja sniedzat piekrišanu, noklikšķiniet uz pogas "Apstiprināt". Jūs varat atsaukt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot instalētos sīkfailus.

Divina Terra Forza d’animo extrait de parfum

EAN: 8016741172625

Parfimērijas ekstrakts

100ml

€ 225.00

Forza d'animo ir veltīts dvēseles iekšējam spēkam, cilvēciskumam un tieksmei pēc vienkāršības, tradīcijām dziedāt skaistumu un mīlēt dabu. Itālija ir spēcīgas gribas cilvēku valsts, un ikviens, kas šeit kādreiz ir bijis, to saprot uzreiz. Apbrīnojama garīgā spēka plūsma izpaužas jebkurā vietā šajā valstī: vai tā būtu Romas metropoles monumentālā arhitektūra, vai Milānas mainīgā mode, Venēcijas trokšņainie karnevāli, vai Florences mākslas galerijas, Kapri mierīgā svētlaime, vai tradīcijas no Chianti vīna darītavām. Šis iekšējais garīgais spēks piepilda apkārtējos cilvēkus – viesmīlīgus, atvērtus un emocionālus, no paaudzes paaudzē slavējot skaistumu visās tā izpausmēs. Šī aromāta nosaukums tulkojumā no itāļu valodas nozīmē "Gara spēks". 


Šī spilgtā kompozīcija paaugstina pieredzi, drosmi un pārliecību. Lieli darbi nenotiek paši no sevis, tie atklājas tikai tiem, kas tiem gatavi, kam ir visdziļākais gara spēks. Varoņdarbus ir vērts darīt, jo, atklājot sevī labāko, tu kļūsti brīvs no ierobežojumiem. Lielā iekšējā spēka upe aizslauka visas konvencijas un dvēsele uzplaukst. 


Forza d'animo ir spēcīga, valdzinoša pikanta safrāna un balzamiko labdanum virsotne. Brīdi vēlāk parādās skaists rozes un dzintara duets, atklājot apbrīnojami mēreno skaņdarba saldo pusi. Bagātīgs austrumu-koksnes ciedra, gvajaka koka, oud, pačūlijas un ciprioli akords izdaiļo rožu ziedu toņus, gatavojoties galvenajai notij, kas atveras lēni un pārliecinoši - izsmalcinātam ādas akordam. 


Šis krāšņais aromāts ir veltīts ikvienam, kurš jūt spēcīgas iekšējā gara spēka plūsmas, ir gatavs jauniem atklājumiem un ar mierīgu pārliecību sagaida no pasaules īsto zīmi. Šī neredzamā zīme ir Forza d'animo, tā ir tavā priekšā, uzvelc to sev, ieskauj sevi ar tās spēcīgo auru un sajūti sava neierobežotā gara spēka plūsmu. Tavas jaunās virsotnes jau ir klāt, iekaro tās katru dienu un lai Tava dvēsele piepildās ar šo sasniegumu spēku.

Vēlmju saraksts