BEZMAKSAS PIEGĀDE PASŪTĪJUMIEM VIRS 70EUR

Mēs izmantojam sīkdatnes netraucētai vietnes veiktspējai, jūsu pārlūkošanas pieredzes uzlabošanai un mārketingam. Ja sniedzat piekrišanu, noklikšķiniet uz pogas "Apstiprināt". Jūs varat atsaukt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot instalētos sīkfailus.

Divina Terra Fioraie extrait de parfum

EAN: 8016741312588

Smaržu ekstrakts

100ml

€ 225.00

Dienas vidus ir sadalījis savu saulaino blāzmu pār gludajiem Castellina kalniem Kjanti ielejā, iezceļot smaragdzaļos vīna dārzus ar dzelteno un izkliedēto miglu, kas veidojas pār olīvkokiem ar tumšām papeļu un cipreses bultām.


Šādā stundā laiks sastingst, kļūst lēns, un skaņas pārplūdina cikāžu apdullinošais spalgums.


Piemaggio vīndarītavā ir pienācis laiks atpūtai, kad cilvēkiem rodas kārdinājums doties atvilkt elpu uz viesmīlīgās mājas mesto ēnu. Vīndarītavas ēka ir celta no lieliem zāģētiem akmeņiem un cementēta ar baltu kaļķakmens javu, oranžu dakstiņu jumtu un nevienmērīgi sausiem sūnu plankumiem.


Krāšņie rožu krūmi pagalmā izsūta dziļi saldi smaržojošu smaržu; viņi ir izvilkuši veco žogu un lielas vīna keramikas krūkas. Baltie jasmīnu ziedi izrotā sienas pie logiem, un to aromāts ir sajaukts ar saldi smaržojošo rožu smaržu.


Iekšpusē notiek gatavošanās ģimenes svētkiem Infiorata jeb "Ziedu dienai". Istabu uzmundrinošais vēsums ir piepildīts ar aizraujošām smaržvielām; viss gaiss ir piesātināts ar svētku gaidīšanu atmosfēru.


Šī maigā augļu un ziedu kompozīcija ir veltīta uzkrītošai un romantiskai sajūtai - aizraujošajām gaidām pēc krāšņas svinēšanas. Aromāts ir domāts visiem, kas uz pasauli skatās ar plati atvērtām acīm, pamanot tās neticamo skaistumu un izbaudot to.

Vēlmju saraksts