BEZMAKSAS PIEGĀDE PASŪTĪJUMIEM VIRS 70EUR

Mēs izmantojam sīkdatnes netraucētai vietnes veiktspējai, jūsu pārlūkošanas pieredzes uzlabošanai un mārketingam. Ja sniedzat piekrišanu, noklikšķiniet uz pogas "Apstiprināt". Jūs varat atsaukt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot instalētos sīkfailus.

Divina Terra Terra extrait de parfum

EAN: 8016741352584

Smaržu ekstrakts

100ml

€ 225.00

Terra ir auglīgās Toskānas zemes himna, atmiņas par dedzinošu vasaras sauli, vīna dārzi ar rūtainām, sarkanām vīnogu alejām, sens īpašums, kas būvēts no seniem akmeņiem starp svecēm līdzīgām papelēm un neskaitāmām Itālijas vasaras smaržām.


Terra ir pamatīgs, spēcīgs, dziļš un iespaidīgs aromāts, bet tas ir arī ir harmonisks, neaizmirstams un sirsnīgs. Tas ideāli piestāvēs cilvēkiem, kas tiecas uz stabilitāti un meditatīvu mieru. Šī kompozīcija rada noskaņu refleksijām un atgriešanos pie zemes: tā atplaukst mierīgi un nesteidzīgi kā bagātīga vīna buķete, atplaukstot no minerāla līdz pikantām notīm ar cildeniem augļu toņiem.


Terra atturas no tūlītējas ārišķības; tā ir garša Jūsu personiskajai relaksācijai, mierīgumam un harmonijai, Jūsu ideālā personīgā atmosfēra, kas pārsteidz ar savu iekšējo skaistumu.


Aromāts dalās ar spēcīgu un dziļu asumu un aromātiskām notīm. Parfīma sākuma notis ir ievērojami sausas, lai uzplauktu atmiņas par sakaltušu, saulē kaltētu augsni, karstiem akmeņiem un sausiem, trausliem garšaugiem.


Sveķainās, saldās, pikantās sirds notis un nedaudz rūgtā opoponakss nots atklās nogatavinātu vīnogu sajūtu. Dzintara noskaņa ieskaus Jūs ar siltiem saules stariem un spilgtu jūras pēcgaršu.


Aromātam ir koksnes pēcgarša, kas balansē starp skarbuma un salduma noti. Tā ir nedaudz mitra, jo mērenā pačūlijas, agarkoka un sandalkoka kombinācija to atsvaidzina. 

Vēlmju saraksts