BEZMAKSAS PIEGĀDE PASŪTĪJUMIEM VIRS 70EUR

Mēs izmantojam sīkdatnes netraucētai vietnes veiktspējai, jūsu pārlūkošanas pieredzes uzlabošanai un mārketingam. Ja sniedzat piekrišanu, noklikšķiniet uz pogas "Apstiprināt". Jūs varat atsaukt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot instalētos sīkfailus.

Divina Terra Forza d’animo extrait de parfum

EAN: 8016741172625

Smaržu ekstrakts

100ml

€ 225.00

FORZA D' ANIMO ir spēcīgas un valdzinošas virsnotis: pikants safrāns, balzāmetiķis un klinšu roze (labdanum). Pēc brīža atplaukst brīnišķīga rožu un dzintara buķete, kas atklāj brīnumainu, maigu, saldu kompozīciju. Bagātīgi austrumnieciski koksnes toņi no ciedriem, guayacan, pačūlijas, cipriolas un rožaini ziedu toņi, kuri sagatavo valkātāju galvenajam uznācienam - ādas notij, kura atveras lēni, pārliecinoši un izsmalcināti. Šis brīnišķīgais aromāts ir domāts ikvienam, kurš izjūt sava iekšējā garīgā spēka varenās straumes, kurš ir gatavs jauniem atklājumiem un kurš mierīgi un pārliecināti gaida īsto zīmi no visuma.


Šī neredzamā zīme ir FORZA D' ANIMO. Tas ir tieši tavā priekšā, uzpūt to sev, apņem sevi ar savu spēcīgo auru un sajūti sava gara neierobežoto spēku plūdumu. Jaunie augstumi jau ir klāt, iekarojiet tos katru dienu un ļaujiet savai dvēselei tikt piepildītai ar spēku, lai sasniegtu šos mērķus.

Vēlmju saraksts