BEZMAKSAS PIEGĀDE PASŪTĪJUMIEM VIRS 70EUR

Mēs izmantojam sīkdatnes netraucētai vietnes veiktspējai, jūsu pārlūkošanas pieredzes uzlabošanai un mārketingam. Ja sniedzat piekrišanu, noklikšķiniet uz pogas "Apstiprināt". Jūs varat atsaukt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot instalētos sīkfailus.

Čuvget

Kad daba atklāj savus noslēpumus, ieskatu, gudrību, ziemeļu pamatiedzīvotāji to sauc noteiktā vārdā. - Viņi to sauc par ČUVGET.

Norvēģijas arktiskajā reģionā ir vieni no aukstākajiem un vissmagākajiem klimatiskajiem apstākļiem pasaulē, tomēr tā joprojām ir viens no skaistākajiem un tīrākajiem vietām uz zemes. Arktikas sugas dabiskās evolūcijas ceļā ir ieguvušas unikālu spēju izdzīvot gan ziemas ārkārtējā aukstumā un tumsā, gan vasaras degošās saules iedarbībā.

Kad daba atklāj savus noslēpumus, ieskatu, gudrību, ziemeļu pamatiedzīvotāji to sauc noteiktā vārdā. Viņi to sauc par ČUVGET. Mūsu mūsdienu dzīvesveids ir devis mums iespēju dzīvot ilgāk un veselīgāk. Tajā pašā laikā mēs esam arī vairāk pakļauti vides apdraudējumiem. Saule ir stiprāka, mēs dzīvojam saspringtu dzīvi un esam vairāk pakļauti ārējiem faktoriem, kas nomāc mūsu ādas veselību un veicina ādas novecošanos. Vai dabai ir kaut kas jāmāca, lai mēs izdzīvotu tūkstošgades galējā klimata apstākļos?

ČUVGET, izmantojot progresīvu zinātni, ir spējis izmantot visspēcīgākās īpašības no Arktikas, lai radītu ādas kopšanas revolūciju. Vienu no šīm sugām pamatiedzīvotāji to sauca par “Nemirstības sēni” un “Meža dimantu”.