BEZMAKSAS PIEGĀDE PASŪTĪJUMIEM VIRS 70EUR

Mēs izmantojam sīkdatnes netraucētai vietnes veiktspējai, jūsu pārlūkošanas pieredzes uzlabošanai un mārketingam. Ja sniedzat piekrišanu, noklikšķiniet uz pogas "Apstiprināt". Jūs varat atsaukt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot instalētos sīkfailus.

Corps Volatils Liquified Amber eau de parfume

EAN: 3760256292198

Parfimērijas ūdens

€ 35.00

Galvenās komponentes:

AMBREINE. Ēģiptieši un kartāgieši pazina un lietoja kalnrozīti, lai pagatavotu smaržvielas un arī dziedinošus līdzekļus. Šajās senajās civilizācijās labdanum bija veiksmes simbols, un tās smarža radīja optimismu. Kalnrozīte ir Cistaceae dzimtas augs, kas galvenokārt aug pie Vidusjūras, jo viņi novērtē sausas un saulainas augsnes. Cistus vārdu šiem augiem piešķīra Džozefs Pītons de Turneforts. Bagātīgas, dziļas dzintara sveķu medainas notis ar augļu virsnoti un vīraka ādas fonu.

NEROLI. XVII gadsimta beigās Bracciano hercogiene un Nerolas princese Anne-Marie Orsini uzsāka tendenci izmantot rūgto apelsīnu eļļu savu cimdu, vēstuļu un vannas iesmaržošanai. Kopš tā laika nosaukums Neroli tiek izmantots, lai aprakstītu šo smaržu. Neroli eļļu 1709. gadā padarīja populāru Žana Marijas Farinas "Eau de Cologne", ar neroli, bergamotes, citrona, petitgrain un rozmarīna notīm. Šī mītiskā koka zari, ziedi un augļi bija izmantoti visos veidos, kas saistīti ar svētkiem un kāzu kleitām, tas simbolizēja nevainību, svaigumu, auglību. Neroli garšīgā smarža guva pasaules piekrišanu. Parfimēriem tas ir īsts zelts škidrā veidā, kā leģenda par Hesperīdes dārzu.

Tilpums

15 ml
30 ml
Vēlmju saraksts