BEZMAKSAS PIEGĀDE PASŪTĪJUMIEM VIRS 70EUR

Mēs izmantojam sīkdatnes netraucētai vietnes veiktspējai, jūsu pārlūkošanas pieredzes uzlabošanai un mārketingam. Ja sniedzat piekrišanu, noklikšķiniet uz pogas "Apstiprināt". Jūs varat atsaukt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot instalētos sīkfailus.

Corps Volatils Enhanced Pepper eau de parfume

EAN: 3760256292174

Parfimērijas ūdens

€ 35.00

Galvenās komponentes: 

MELNIE PIPARI. Jau senos laikos pipari ir bijuši visvairāk izmantotā un pieprasītākā garšviela. 1500. gadu sākumā Portugālei bija piparu un garšvielu tirdzniecības monopols visā pasaulē. Piparu un garšvielu tirdzniecības attīstība demokratizēja tās patēriņu Eiropā. Pipari šodien ir trešais visvairāk patērētais ēdiens pasaulē. Svaiga, terpēniska un pikanta nots, kas izcili reprezentē piparus, bez to skarbuma.

TONKAS PUPIŅA. Tonkas pupiņu koks ir liels un aug vairāk nekā 36m augstumā. Grumbainās pupiņas (augļi) ir melnas un tām piemīt ļoti salds un smaržīgs aromāts; kuru bieži izmanto parfimērijā. Tonka pupiņas satur kumarīnu, un to izmanto, lai aromatizētu rīcineļļu, tabakas smaržu un imitētu vaniļu. Silts, garšīgs, ar mandeļu raksturu, nedaudz sauss, salds, spēcīgs un ilgstošs medus tabakas profils ar pienainu pralinē nokrāsu.

Tilpums

15 ml
30 ml
Vēlmju saraksts