BEZMAKSAS PIEGĀDE PASŪTĪJUMIEM VIRS 70EUR

Mēs izmantojam sīkdatnes netraucētai vietnes veiktspējai, jūsu pārlūkošanas pieredzes uzlabošanai un mārketingam. Ja sniedzat piekrišanu, noklikšķiniet uz pogas "Apstiprināt". Jūs varat atsaukt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot instalētos sīkfailus.

Corps Volatils Distiled Geranium eau de parfume

EAN: 3760256292112

Parfimērijas ūdens

€ 35.00

100% dabisks - dzirkstoša, aromātiska ziedu spēle, kas pārsteigta par eksotisku alternatīvu.

Galvenās komponentes:

GANDDRENE. Auga izcelsme ir no Dienvidāfrikas, gandreni Eiropā ieveda 17. gadsimta beigās. Tās botāniskais nosaukums cēlies no grieķu vārda “geranos”, kas nozīmē “celtnis”, jo auga augļi izskatās kā putna knābis. To plaši izmanto, it īpaši vīriešu smaržu sastāvā, kas visbiežāk sastopamas fougere un rožu notīs. Spēcīgās gandrenes lapas un ziedu rozes aromāts ar piparmētru fona noti. Svaigs un enerģisks aromāts ar skaistu lapu un ziedu rožu notīm.

CIEDRKOKS. Kā svēts koks, ciedrkoks ir nemirstības un neiznīcināmības simbols. Kaldeji to izmantoja, lai padzītu ļaunos garus, savukārt ēģiptieši ieguva ēterisko eļļu, izmantoja tās koka skaidas balzamēšanai un sveķus brūču dziedināšanai. Šim kokam mūsu senču acīs bija tik daudz labo īpašību, ka pat Bībelē rakstīts par Ēdenes dārza koku. Ļoti spēcīga, ilgstoša un izteiksmīgi pienaina koka nots ar pikantu īrisa, dzintara, ādas un rūgtu mandeļu aromāta piesitienu.

Tilpums

15 ml
30 ml
Vēlmju saraksts