BEZMAKSAS PIEGĀDE PASŪTĪJUMIEM VIRS 70EUR

Mēs izmantojam sīkdatnes netraucētai vietnes veiktspējai, jūsu pārlūkošanas pieredzes uzlabošanai un mārketingam. Ja sniedzat piekrišanu, noklikšķiniet uz pogas "Apstiprināt". Jūs varat atsaukt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot instalētos sīkfailus.

Corps Volatils Blended Bigarade eau de parfume

EAN: 3760256292150

Parfimērijas ūdens

€ 35.00

Galvenās komponentes:

RŪGTAIS APELSĪNS. Gadsimtu gaitā tas tika uzskatīts par ļoti vērtīgu augli: XVI gadsimtā aristokrātu sievietes katru dienu ēda apelsīnus, lai saglabātu jaunību un skaistumu. Luijs XIV uzskatīja, ka apelsīns ir nemirstīgs, tā pat kā saule, un viņš tam atvēlēja vietu Versaļas oranžērijā. Leģenda vēsta, ka slavenie Hesperides dārza zelta āboli, patiesībā bijuši apelsīni. Bagātības simbols Eiropā, kuru paaudžu paaudzēs iekļāva Ziemassvētku dāvanās. Parfīmam piešķir līdzsvaru starp aldehīda raksturu un augļu saldumu.

BURKĀNS ir pazemīga sakne: neviens slavens botāniķis, ne pētnieks, ne zinātnieks tam nav devis savu vārdu. Grieķi un romieši zināja, ka burkāns bija sīvs un tam bija spēcīga smarža. Tikai XVII gadsimtā Holandē parādījās burkāns, kuru mēs šodien pazīstam. Tas strauji izplatījās Amerikas Savienotajās Valstīs un Ziemeļeiropā. Tā vārdu "daucus" deva grieķi, un tas bija auglības simbols. Tiek uzskatīts, ka burkānam piemīt spēcīgs afrodīzijs spēks un, ka "burkānu ēšana rada augstu temperatūru, kas beigās liks iemīlēties". Parfīmā atspoguļojas kā smalks līdzsvars starp aprikožu mizas, svaigu, augļainu un pulverveida noti.

Tilpums

15 ml
30 ml
Vēlmju saraksts