BEZMAKSAS PIEGĀDE PASŪTĪJUMIEM VIRS 70EUR

Mēs izmantojam sīkdatnes netraucētai vietnes veiktspējai, jūsu pārlūkošanas pieredzes uzlabošanai un mārketingam. Ja sniedzat piekrišanu, noklikšķiniet uz pogas "Apstiprināt". Jūs varat atsaukt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot instalētos sīkfailus.

Argentum

ARGENTUM stāsts sākās ar dibinātāju Joy Isaacs. Viņas māte, dzimusi un augusi Dienvidāfrikā, izmantoja koloidālo sudraba aerosolu ,lai ārstētu skrāpējumus, apdegumus un novērstu infekcijas. Kad viņas māsas pusaudžu ādā parādījās pūtītes, koloidālais sudrabs saglabāja viņas ādu tīru un bez defektiem. Pēc ģimenes nodibināšanas Londonā Joy Isaacs turpināja uzticēties koloidālajam sudrabam, lai rūpētos par saviem trim dēliem.

2010. gadā Joy tika veikta nopietna operācija un Joy atkal piedzīvoja sudraba brīnumaino dziedināšanas spēku, kad viņas ķirurgs izmantoja sudraba infūzijas brūces apstrādei.
Tas bija ARGENTUM ceļojuma sākums, lai ādas kopšanā izmantotu sudraba spēku. Joy dalījās savā redzējumā ar draugu, doktoru Gilbertu Mouzinu, pionieri dermokosmētikas jomā.
Viņu mērķis ~ izveidot luksusa klases produktu klāstu no dabiskas izcelsmes sastāvdaļām, lai kļūtu par līderi mūsdienu ādas kopšanā.