BEZMAKSAS PIEGĀDE PASŪTĪJUMIEM VIRS 70EUR

Mēs izmantojam sīkdatnes netraucētai vietnes veiktspējai, jūsu pārlūkošanas pieredzes uzlabošanai un mārketingam. Ja sniedzat piekrišanu, noklikšķiniet uz pogas "Apstiprināt". Jūs varat atsaukt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot instalētos sīkfailus.

SWISS PERFECTION CELLULAR PERFECT PREPARE Exfoliating Solution

EAN: 7612414050033

Eksfoliējošais losjons

30 ml

€ 124.99

Šūnu dzīves cikls ir 28 dienas. Šajā laikā tās pārvietojas no dermas uz epidermu. Pēc 28 dienu cikla ādai dabiski vajadzētu atbrīvoties no atmirušajām šūnām uz ādas virsmas. Tomēr daudzu faktoru dēļ ādai ir nepieciešama palīdzība, lai vienmērīgi noņemtu atmirušās  ādas šūnas, nodrošinot jaunāku un veselīgaku ādu. Optimāla epidermas kvalitāte nodrošina perfektu trauslo šūnu  aizsardzību dermā, kas nodrošina ādas jaunību, kā arī novērš dehidratāciju un samazina grumbas. Koncentrētais Cellular Exfoliating Solution  uzlabo epidermas kvalitāti un palielina šūnu ilgmūžību. Ādas dabiskais atjaunošanās process tiek pastiprināts, un  ādas tekstūra ir redzami izlīdzināta un nostiprināta. Pateicoties aktīvajam sastāvam, poras tiek redzami samazinātas un pigmentācijas process tiek līdzsvarots, lai iegūtu veselīgāku un vienmērīgāku sejas ādu.

Vēlmju saraksts

Iepiliniet dažus pilienus rokās un ar viegli spiedošām kustībām iestrādāt sejas ādā, līdz tas pilnībā uzsūcas. Swiss Perfection Cellular Exfoliating Solution ieteicams lietot vienu vai divas reizes nedēļā.